Минулого тижня всі світові новинні стрічки повідомили, що Брітні Спірс публічно висиупила в суді проти опіки свого батька. Багато зірок висловили слова підтримки на адресу співачки. Не залишилася осторонь і колишня колега Спірс по дитячому телешоу «Mickey Mouse Club» Крістіна Агілера.

Поп-діва опублікувала в своєму Твіттері пост в підтримку Брітні Спірс.

«Протягом останніх кількох днів я думала про Брітні і про все, що їй довелося пережити. Не дозволяти жінці, та будь-якій людині, яка в праві розпоряджатися своєю долею, жити так, як хочеться – просто неприпустимо», – пише Агілера.

«Найбільше приниження, яке тільки можна уявити – це коли близькі люди тебе затикають, ігнорують, знущаються над тобою і відмовляють у підтримці! Не можна недооцінювати те, наскільки серйозної ментальної і емоційної шкодт це може завдати», – продовжила співачка.

«Кожна жінка повинна мати право на своє власне тіло, свою власну репродуктивну систему, своє особисте життя, свій власний простір, своє власне зцілення і своє власне щастя», – написала Агілера в своєму Твіттері.

Співачка зазначила, що може судити про ситуацію тільки з того, що пишуть ЗМІ. І зробила висновок: після того, що Брітні довелося пережити, в яких жахливих умовах їй доводилося працювати, вона більше всіх заслужила право жити вільно.

«Я всім серцем співчуваю Брітні. Вона заслуговує свободи, вона заслуговує любові і підтримки всього світу », – підсумувала Крістіна Агілера.

Читайте також: Олена Мозгова кардинально змінила колір свого волосся


Не пропустіть