6 трендових курток, в яких захочеться ходити впродовж усієї осені

Непередбачувана погода змушує нас швидко орієнтуватися у виборі верхнього одягу – так косуха змінюється на плащ, а парка на пальто. Набыльш універсальною річчю при різких змінах температури залишається куртка. Вона може бути шкіряною і нагадувати піджак або спортивною з накладними кишенями і помітним забарвленням. Які моделі вам знадобляться цієї осені? Читайте в нашому експрес-огляді!

Стьобана куртка

Для справжніх модниць – комбінована стьобана куртка, яка стане ключовою річчю гардеробу ранньої осені. Всі переваги цієї моделі лежать на поверхні: тут і об’ємні рукави, і джинсові вставки, і актуальний хакі. Якщо ви належите до числа тих, хто вибирає виключно ефектний, а не «безпечний» і універсальний верхній одяг, вам без цієї куртки точно не обійтися!

Куртка-блейзер

Ще одна оригінальна модель – куртка, виконана як блейзер з поясом на талії. Вона привертає до себе увагу не тільки кроєм, але й приємним відтінком, який відмінно вписується в осінню палітру. Носіть цю куртку з блакитними або сірими джинсами, класичними брюками або сукнями міді. Ніщо не завадить вам залишатися елегантною і жіночною цієї осені!

Спортивна куртка

Речі спортивних брендів з технологічних матеріалів не знижують своєї затребуваності серед модної аудиторії. Особливо якщо мова йде про верхній одяг. У цій куртці, наприклад, альпіністська практичність поєднується зі стилем streetwear, а забарвлення колорблок тільки підігріває інтерес і бажання носити її щодня.

Шкіряна куртка

Шкіряна куртка – позачасова класика. Як правило, вона завжди фігурує на подіумах і в гардеробах. Найактуальніші моделі на сьогодні – з брутальним настроєм, насичених глибоких тонів (і це не тільки чорний!). Незважаючи на характер, куртка зі шкіри – відмінна можливість експериментувати з класними образами. Носіть її з романтичними сукнями, джинсами або брючними костюмами.

Бомбер

Признавайтесь, хто скучив за бомберами? Класичним зеленим, з помаранчевою підкладкою. Після справжніх гонінь, які ці куртки випробували на собі, восени вони скромно, без гучних заяв з’являються в колекціях великих модних будинків і мас-маркету. Ми вважаємо це повернення цілком закономірним: бомбер – універсальна і зручна річ, а сучасні моделі настільки гарні, що їх можна носити навіть з вечірніми сукнями.

Бежевий пуховик

Про бежеві тренчі ви і так знаєте: класика є класика. Пуховики в бежевій гамі теж претендують на почесне звання, але все-таки потрібен час, щоб покупці переключилися зі звичних чорних моделей на світлу гаму. Практичність – це, безумовно, важливий аргумент на користь перших. Але що стосується естетичної складової, сумнівів ніяких: бежевий верхній одяг поза конкуренцією.

Читайте також: Верхній одяг, який ми будемо носити восени 2020: основні тренди


Не пропустіть