5 вправ, які допоможуть позбутися від галіфе

Ця зона, відома також як «вуха» на стегнах, – одна з найбільш проблемних для більшості дівчат. Річ у тім, що в ній практично немає м’язової тканини, кровообіг залишає бажати кращого, а тому жирові відкладення живуть собі і не сумують, адже їх ніхто не чіпає.

Але ми дізналися у професійного тренера, які вправи потрібно робити регулярно (це важливо!), щоб все-таки добитися ідеальної фігури без галіфе.

Щоб прибрати галіфе потрібний комплексний підхід. Ефект буде, якщо ви поєднуватимете тренування з використанням спеціальної гумки, правильним харчуванням і масажем (наприклад, ручним антицелюлітним, вакуумним або скульптуруючим) – перші результати не змусять себе чекати і проявляться вже через 2-3 тижні.

Вправа No1: присідання з відведенням правої і лівої ноги

Як виконувати: надіньте гумку трохи вище колін, ноги поставте на ширині плечей. Сідайте і при підйомі робіть невеликий мах ногою в сторону. Важливо пам’ятати, що при присіданні коліна не мають виходити за стопи і вони повинні бути спрямовані назовні, а не всередину. Під час присідання таз направляємо назад і в верхній точці до кінця не випрямляємо. Під час відведення ніг, коліна злегка згинаємо, намагаємося максимально напружити сідниці.

Скільки разів: 15 повторень кожною ногою, 3 підходи.

Вправа No2: схресні випади з відведенням правої і лівої ноги

Як виконувати: гумка залишається трохи вище колін. Сідаємо в пліє і відводимо одну ногу назад, щоб у вас вийшов схресний випад. На підйомі потрібно відвести задню ногу в сторону, зробивши невеликий мах. Тут також контролюємо колінні суглоби, вони чітко знаходяться над п’ятами, не виходять за пальці ніг. При відведенні ногу не підіймаємо занадто високо, досить злегка відірвати її від підлоги на 45 градусів, щоб задіяти м’язи сідниць.

Скільки разів: 15 повторень кожною ногою, 3 підходи.

Вправа No3: ходьба з гумкою у праву і ліву сторону

Як виконувати: перемістіть гумку трохи нижче колін. Початкове положення – ноги на ширині плечей, коліна злегка зігнуті, таз відведений назад. Йдемо в сторони – відстань ніг стає трохи ширшою плечей, потім повертаємося в початкове положення.

Скільки разів: 15 повторень в одну сторону, 3 підходи.

Вправа No4: плечовий міст з відведенням ніг у верхній точці

Як виконувати: підійміть гумку трохи вище колін. Лягайте на спину і зігніть коліна. Максимально підніміть таз вгору, напружуючи сідниці, і розведіть коліна в сторону. Слідкуйте, щоб вага тіла залишалася на лопатках, коліна знаходилися чітко над п’ятами. При відведенні колін в сторони вага також залишається на лопатках.

Скільки разів: 15 повторень, 3 підходи.

Вправа No5: «жаба», або відведення стегна в зігнуту позицію

Як виконувати: гумка ще залишається вище колін. Лягайте на бік, лікоть опорної руки повинен бути чітко під плечем (прямий кут), а інша рука на талії і не допомагає вам виконувати вправу. Ноги зігнуті в колінах, стопи разом (стежимо за тим, щоб вони не відокремлювалися!). У нижній точці верхнє коліно знаходиться на вазі, розтягуючи гумку.

Скільки разів: 15 повторень кожною ногою, 3 підходи.

Джерело instyle
Не пропустіть