5 модних курток, які будуть носити в цьому сезоні стильні жінки

На вулиці осінь, тому прийшов час оновити гардероб. Куртка – невід’ємна частина образу сучасної жінки.

Без неї неможливо обійтися в сезон дощів і холодних вітрів. Треба підійти до цього питання з усією відповідальністю, щоб згодом не пошкодувати про зроблений вибір.

Пропонуємо вашій увазі п’ять цікавих варіантів на осінь, які допоможуть вам виглядати стильно.

Хутряна куртка з накладними кишенями

Вона виглядає неймовірно модно, підкреслює всі переваги фігури і може вміло приховати недоліки. У ній вам не буде холодно. Можна готуватися зустріти негоду у всеозброєнні.

Хутряна куртка здатна зігріти тоді, коли дмуть сильні вітри, очікується мокрий сніг. З боку вона нагадує теплу чоловічу сорочку. Лише підійшовши ближче можна упевнитися в тому, що це все-таки куртка.

Шкіряна куртка-піджак

Теж чудовий варіант. Якщо ви хочете зовні виділитися з натовпу перехожих, вибирайте таку куртку – не помилитеся і не прогадаєте.

Шкіряна куртка-піджак характеризує жінку як успішну леді, підкреслює її прагнення до свободи, цілеспрямованості і самовираження. Не бійтеся експериментувати, приміряти на себе додатковий образ.

Бомбер з великими рукавами

Це справжній тренд, який, безумовно, заслуговує на увагу. Цікавий декор, впізнаваний зовнішній вигляд – все це привертає увагу, створює відчуття захищеності.

У такій куртці нічого не страшно. Можна сміливо виходити під дощ, під сніг, не боятися замерзнути, вирушаючи на тривалу прогулянку.

Куртка-дублянка

Призначена для дуже холодної погоди. Її рекомендується починати носити в кінці жовтня на початку листопада, коли починає падати перший сніг.

Сміливо можете виходити на вулицю, не боячись підхопити застуду. Куртка-дублянка виглядає дуже елегантно, неповторно і підкреслює жіночність.

Короткий пуховик

Повноцінний зимовий пуховик восени одягати ще рано. Його потрібно приберегти до настання морозів. А ось в розпал осені укорочений варіант буде дуже доречним.

У ньому будь-яка жінка відчує себе захищеною. Неймовірно теплий пуховик допоможе створити радісний настрій.

Таким чином, вибір куртки – справа непроста. Доведеться докласти видимі зусилля, витратити час на вивчення конкретних моделей. У такій справі не слід поспішати, треба підійти до неї з усією відповідальністю.

Вибір слід робити, орієнтуючись на власні переваги і індивідуальні потреби.

Читайте також: Осіннє пальто 2020: 6 модних трендів


Не пропустіть