5 антитрендів весни, які не одягне модна дівчина

Сьогодні ми поговоримо про антитренди або ті речі, які вийшли з моди, і багато модниць замінили їх в гардеробі на більш стильні моделі.

Отже, топ-5 антитрендів весни 2021.

Спідниця принцеси

Пам’ятайте, як такі спідниці стали популярними після колаборації Giambattista Valli x H&M, коли ті випустили знамениту бальну сукню? Дану моду швидко підхопили і впровадили в гардероб звичайної жінки. Але в 2021 році краще виглядають злегка хвилясті спідниці або моделі плісе. Мода прагне до простоти.

Косухи в обтяжку

Навіть за моделлю на фото зверху видно, як по-сучасному виглядають шкірянки, що не обтягують фігуру. Як ви зрозуміли, зараз в моді косухи, що не обтягують силует.

В принципі, злегка вільна косуха здатна або приховати об’ємний верх, або додати обсягу, якщо це необхідно.

Дзеркальні окуляри

У свій час всі носили дзеркальні окуляри, всі хотіли купити собі такі. Сьогодні дизайнери відмовилися від дзеркальних окулярів на користь звичайних лінз або градієнта.

Сукня у стилі Dior

Вічна класика, сукня в стилі New Look, яку Dior зробив вперше для Одрі Хепберн, була в моді досить давно, тому що такий силует максимально підкреслює жіночність.

Зараз в моді або моделі, які не підкреслюють талію, або роблять це максимально м’яко. Верх також не повинен бути приталеним. Комфорт – ключова риса нових суконь.

Тай-дай

Якщо ви любитель такого стилю, у нас для вас погані новини: одяг в стилі тай-дай виходить з моди, і на його місце приходять написи на майках або повна відсутність принта. До слова, якщо у вас немає жодної речі в стилі тай-дай, можете не купувати.

Читайте також: Тренди весни 2021: плащі, піджаки і куртки для практичних модниць


Не пропустіть