39-річна Сієнна Міллер закрутила роман з мільярдером

Днями 39-річна актриса Сієнна Міллер знову була помічена з 40-річним Арчі Кесвіком, спадкоємцем багатомільярдних статків. Пару зняли папарацці на тенісному турнірі в Вімблдоні. Вперше Сієнна і Арчі з’явилися разом місяць тому в Нью-Йорку, їх помітили коли вони гуляли за ручку в Hudson River Park.

В цей сонячний день на Вімблдоні Сієнна сяяла від щастя в компанії Арчі і ще пари друзів, насолоджуючись грою в теніс. Актриса в своєму смугастому костюмі, поряд з випещеним Кесвіком виглядала приголомшливо.

Джерела з оточення Міллер повідомляють, що Сієнна і Арчі старі друзі. Він син Саймона Кесвіка, колишнього директора багатомільярдного гонконгського конгломерату Jardine Matheson, нинішнього власника Mandarin Oriental Group.

Сам Арчі Кесвік на сайті Bloomberg значиться членом правління міжнародної мережі розкішних готелів Mandarin Oriental Intl Ltd. За даними Sunday Times Rich List, сім’я має особистий статок в 6,35 млрд фунтів стерлінгів і володіє маєтком площею 18 000 акрів в Ангусі.

Нагадаємо, що Сієнна Міллер, колишня наречена актора Джуда Лоу, рік тому розлучилася зі своїм третім нареченим, галеристом Лукасом Цвірнером, який молодший за кінодіви на 10 років.

На якій стадії зараз знаходяться відносини Сієнни з сином мультимільйонера поки залишається загадкою.

Читайте також: Співачка Alyosha поділилась з шанувальниками новою сімейною світлиною


Не пропустіть