39-річна Кірстен Данст поскаржилася на проблеми зі здоров’ям після пологів

Гостя 78 Венеціанського кінофестивалю, який зараз проходить в Італії, 39-річна Кірстен Данст, зізнається, що відчуває деякі труднощі зі здоров’ям, що з’явилися після народження дитини.

Два місяці тому зірка трилогії про Людину-павука народила другу дитину від актора Джессі Племонса. Знаменитості познайомилися в 2016 році на зйомках серіалу FX Fargo, в 2018 році у пари народився первісток – син Енніс.

Незважаючи на активне творче життя після пологів, Кірстен Данст скаржиться на проблеми зі здоров’ям, які затьмарюють радість материнства.

За словами колеги Кірстен Ель Фаннінг, молода мама відчуває серйозні проблеми зі шкірою, а також зізнається, що втратила форму і не знає, як привести в порядок фігуру. Хоча, недавно Данст потрапила під приціл папараці, які наздогнали її після заняття пілатесом в Лос-Анжелесі.

Зірка «Джуманджі» була одягнена в спортивному стилі: сіра вільна футболка, чорні легінси і біркенстоки. В руках актриса тримала пляшку води Hydro Flas, популярну серед тих, хто піклується про своє здоров’я.

Нагадаємо, що Кірстен Данст довго приховувала від громадськості свою вагітність. Таємниця розкрилася, коли актриса в березні цього року з’явилася на обкладинці W magazine з округляється животиком.

Навіть через два місяці після народження дитини зіркові батьки Кірстен Данст і Джессі Племонс не бажають афішувати подробиці і досі не розкрили ні імені, ні статі дитини. Західні ЗМІ повідомляють, що у пари народився хлопчик.

Читайте також: Лідія Таран потішила мережу світлиною, на якій позує без макіяжу


Не пропустіть