18-річна донька Олі Полякової показала, як виглядає без макіяжу та відверто розповіла про лікування акне

Старша донька відомої співачки Олі Полякової часто ділиться новими кадрами з підписниками. 18-річна Марія розповідає про своє життя та публікує цікавий контент. Нещодавно дівчина відверто розповіла про довготривале лікування шкіри. Як виявилось, багато років Марія Полякова страждала від акне. Вона постійно намагалась замаскувати недоліки своєї шкіри за допомогою макіяжу.

Нещодавно донька Олі Полякової похизувалась, що нарешті позбулась всіх висипів. Однак, її лікування триває досі. Дівчина бореться з постакне. Марія Полякова вирішила показати, як виглядає без макіяжу. А ще вона продемонструвала своє обличчя з акне. Світлинами дівчина поділилась в соцмережі Instagram.

“Трішки вам інсайту. Ось такий я маю вигляд без макіяжу. Але я вилікувала акне, тепер я ходжу вулицями без мейку, а це я не робила від 13 років”, – відверто повідомила Марія Полякова. Також дівчина не посоромилась показати, як виглядала з висипами. На її обличчі було чимало прищів. Втім, дівчина намагалась замаскувати їх косметикою.

Наразі Марія Полякова дуже щаслива, що лікування добігає кінця. 18-річна донька співачки майже не користується косметикою та почувається дуже впевнено. Фоловери пораділи за дівчину та побажали їй швидкого одужання.

Читайте також: Оля Полякова розповіла про найсерйозніший скандал зі своїм чоловіком

Не пропустіть