17-річна донька Ольги Фреймут показала романтичне фото зі своїм бойфрендом

17-річна донька Ольги Фреймут вже довгий час живе та навчається за кордоном. Дівчина рідко приїжджає до України. Злата Мітчелл активно показує своє життя в США та веде блог в соцмережі Instagram. Там дівчина ділиться новими світлинами. Також відомо, що наразі донька Ольги Фреймут перебуває у стосунках. Вона зустрічається з хлопцем на ім’я Оскар.

Пара чудово проводить час та активно публікує спільні кадри. Нещодавно Злата Мітчелл потішила підписників романтичною світлиною з бойфрендом. Кадр з’явився в Instagram-stories. Закохані відвідали стильний бутик в США, зробивши там спільне фото. Пара постала перед дзеркалом. Злата Мітчелл позувала у стильному вбранні чорного кольору.

Вона ніжно пригорнулась до свого коханого, продемонструвавши милу усмішку. Бойфренд Злати Мітчелл позував в джинсах та футболці. На плечі хлопець накинув сірий светр. Схоже, пара чудово провела час. Фоловери відразу прокоментували кадр Злати Мітчелл. Вони засипали пару компліментами та приємними словами.

Також підписники заявили, що в доньки Ольги Фреймут дуже красивий бойфренд. Вони побажали парі завжди залишатись такими щасливими й закоханими. Також фоловери з нетерпінням чекають на нові фото Злати Мітчелл та її бойфренда.

Читайте також:


Не пропустіть