Перший Новий рік малюка: як зустріти, в що одягти та чим потішити

Народження дитини завжди змінює звичний спосіб життя батьків. Зокрема і традиції святкування новорічних свят. Особливо хвилюються новоспечені мама і тато, коли Новий рік у житті малюка перший. Хочеться його запам’ятати, урізноманітнити, але й провести так, щоб свято не було для дитини стресом. А все, що потрібно для комфорту батьків і дитини та щоденних радощів, можна знайти в інтернет-магазині «АШАН» — https://auchan.ua/vse-dlja-malyshej/. Тут і гігієнічні засоби, і речі, а також корисні продукти харчування, суміші для прикорму.

Готуємося до свята

Який же Новий рік без яскравої ялинки, вогників та прикрас? Звичайно відмовлятися від традиційних атрибутів із появою малюка не потрібно. Але варто внести деякі зміни. Наприклад, замість живої ялинки з гострими голками, які осипаються, ліпше обрати екологічну штучну лісову красуню. Перевірте її стійкість, а скляні кульки замініть на пластмасові. Гірлянди з яскравими вогниками можна підвісити трохи вище, аби допитливий малюк до них не дістав.

Меню мами на грудному годуванні має також бути звичним, без різких приправ і спецій. Відмовитися потрібно від надмірно солоних страв, а також майонезу, копченостей та жирних видів м’яса. Або, як варіант, зарання зцідити молоко. Потішити малюка можна легким домашнім тортиком, який готується з корисного печива та дитячого сирку з банановим пюре.

Обираємо наряд

Одяг для малюка має бути комфортним та безпечним, із натуральних тканин: ніщо не повинно стискати чи обмежувати його рухи. А от щодо його яскравості та незвичності, це більше потрібно батькам, аби зробити красиві фото та запам’ятати свято. Веселий новорічний костюм — зайчика, пінгвінятка, Діда Мороза — підійме настрій всій родині. Також для фотосесії додатково можна підготувати таблички з написом «Перший в житті Новий рік» або цифри прийдешнього року.

Як святкувати?

Це, мабуть, найчастіше запитання новоспечених батьків перед святом. Галасливі компанії, гуркіт салютів та яскраві спалахи можуть налякати малюка, тому варто віддати перевагу затишній вечері в колі рідних та близьких людей. Опівночі дітки звичайно сплять, тому потрібно створити всі умови для комфортного сну дитини: в окремій кімнаті причинити двері, зашторити вікна, аби не заважали спалахи салютів. Якщо є можливість, зустріти Новий рік можна за містом на дачі.

Якщо малюк прокинеться, не намагайтесь відразу його вкласти. Краще візьміть на руки до себе, покажіть ялинку, побудьте з ним у кімнаті, доки дитина заспокоїться і знову засне.

Новорічні свята — справжнє диво. І неважливо, скільки тижнів, місяців або років дитині, поряд із нею свята стають ще більш яскравими та незабутніми.


Не пропустіть