Трендові ідеї ​​манікюру на Новий рік 2020-2021

У багатьох українських містах вже панує зима зі снігом та морозами! А це означає, що прийшов час підготувати ручки до новорічного манікюру, який буде радувати навіть у найлютіші холоди. У цій статті ми пропонуємо вашій увазі найактуальніші ідеї манікюру на Новий рік 2021!

Як же без блиску і сяйва в Новий рік? Новорічний манікюр вирізняється своєю яскравістю та неповторністю. Існує безліч цікавих варіантів виконання, які нікого не залишать байдужими. У вигляді блиску можна додати не просто блискітки, а каміфубукі. Перевага такого манікюру в тому, що основний колір може бути абсолютно будь-яким. Особливо ефектно виглядають каміфубукі на чорній базі.

Також можна виконати манікюр із застосуванням гліттеру. Варто виділити пару нігтиків для додавання блискіток. Відтінок можна підібрати індивідуально. Від стриманих до насичених і яскравих кольорів. Для новорічного манікюру ідеально підійде фольга. Колір фольги можна вибрати різнобарвний. В’язаний манікюр вже не перший сезон користується попитом. Будь-який колір тут буде доречним.

Новорічні наклейки і картинки будуть актуальними, як ніколи. Тематику можна підібрати залежно від бажаного результату. Тут можна дати волю своїй фантазії і придумати щось яскраве і неповторне. Ялинки, сніжинки, олені – це всього лише мала частина того, що можна придумати. Можна виконати манікюр відразу з декількома елементами декору.

Хто бажає більше нейтрального манікюру, може виконати дизайн в техніці френч. Додавши пару елементів новорічної тематики. Крім білого можна собі дозволити будь-який інший відтінок, який урізноманітнює образ. Також можна додати ручний художній розпис. Новий рік потрібно зустрічати з яскравим неповторним манікюром!

Читайте також: Трендові ідеї манікюру на грудень 2020


Не пропустіть