Манікюр на квадратні нігті. Трендові ідеї ​​дизайну на будь-який смак

Квадратну форму нігтів без перебільшення можна назвати одним з головних трендів 2021. Обумовлено це тим, що в майбутньому році модні тенденції за прогнозами будуть спрямовані на природність і натуральність. Та й універсальність даної форми відіграє не останню роль, вона дуже добре підходить як для повсякденних, так і святкових образів.

Смужки

Горизонтальні і вертикальні смужки будуть актуальними в 2021 році, адже вони повністю відповідають модним тенденціям. Правда, перевагу такому нейл-арту може віддати тільки володарка нігтьових пластин з рівною поверхнею. В іншому випадку створиться не особливо вигідний акцент на недоліках.

Клітинка

Ще один стильний принт, який майстри нейл-дизайну з успіхом перенесли з одягу на нігті. Виглядає картатий манікюр вельми оригінально і іноді навіть епатажно, особливо якщо він представлений декількома контрастними і яскравими відтінками.

Серед головних сполучень – чорний з білим. Однак якщо хочеться отримати більш спокійну гаму, вибирайте тон з нюдової палітри. При необхідності можна зробити стриманий дизайн або варіант на кожен день, клітинку малюйте тільки на парі нігтиків, інші виконайте в монохромі.

Трикутний френч

З того моменту, як тільки став популярним французький манікюр, він зазнав безлічі змін. Тому не варто обмежувати себе в фантазії, френч на квадратних нігтях стане відмінним рішенням. Особливо, якщо класичні лунки представлені у вигляді трикутників. Навряд чи хтось, глянувши на ваші нігтики в подібному виконанні, засумнівається в наявності у вас почуття стилю.

Рамковий

Рамковий дизайн нігтів, немов спеціально створений для квадратної форми, оскільки саме на ній виглядає максимально виграшно. Та й оригінальності подібного виконання, де низ, верх і боки пластини відрізняються кольором, не позичати.

Двошаровий місячний

Трохи нагадує рамковий дизайн, за винятком того, що рамка не присутня на верхній частині нігтя і звужується ближче до цієї області. Якщо використовувати в якості основи світлі непомітні тони, в результаті вийде дуже елегантний манікюр, який гідно оцінять модниці незалежно від віку.

З малюнком і написами

Хочете чогось новенького? Зверніть увагу на манікюр в стилі мехенди. Відтворити його не так складно, зате виходить привабливий результат. Серед відмінних рис такого дизайну – світла база і темний орнамент.

Не менш ефектно виглядає дизайн з написами. Вони дають ще більше польоту для фантазії і можливість продемонструвати власну креативність, вклавши в текст будь-який сенс.

З блискітками і каменями

Блискучим декором хоч і можна, але дуже складно зіпсувати манікюр, особливо, якщо у майстра є почуття міри і смак. У випадку з квадратною формою, оптимальним рішенням стане викладений блискучий орнамент у вигляді трикутника біля основи нігтьової пластини.

Мереживо

Мереживні мотиви припадуть до душі ніжним і романтичним по натурі панночкам. Причому доречні вони незалежно від ситуації. Ви цілком можете зробити подібний манікюр як на кожен день, так і на весілля.

Читайте також: Зимовий манікюр: основні тренди 2020-2021


Не пропустіть