Брат Бена Аффлека зустрічається з вдвічі молодшою ​​за нього актрисою

Лауреат премії “Оскар”, зірка кінодрами “Манчестер біля моря” Кейсі Аффлек, молодший брат Бена Аффлека, розповів про роман із молодою актрисою Кейлі Коуен. 46-річний актор присвятив допис темі донорства в соціальній мережі, а заразом розповів і про свою нову дівчину. Кейсі розповів передплатникам, що разом із членами аматорської команди з баскетболу під назвою “Любов” є донором крові. І цього разу він прийшов до пункту здачі крові місцевого відділення Червоного хреста не один, а з актрисою Кейлі Коуен, яку назвав своєю любов’ю.

З’явилася Кейлі. Вона не учасник команди “Любов”, але вона моє кохання і завжди з’являється у найважливіший момент, – написав Кейсі у підписі до фото.

Кейлі Коуен 23 роки, вона народилася в Лос-Анджелесі і по батьківській лінії має російсько-єврейське коріння. Після закінчення школи в Арізоні, вона відвідувала там же курси акторської майстерності, а у 18-річному віці переїхала до Голлівуду. Перший фільм за її участю вийшов у 2019 році, а однією з останніх стала спільна робота з Ніколасом Кейджем у фільмі “Країна чудес Віллі” 2020 року. Про особисте життя дівчини пресі нічого невідомо.

Кейсі Аффлек розлучився в 2017-му. Він розійшовся із дружиною Саммер Фенікс, сестрою Хоакіна Фенікса після 10 років шлюбу. Розлучення було спокійним, проте саме під час шлюборозлучного процесу з’явилася інформація про те, що дві жінки звинувачували Аффлека-молодшого у сексуальних домаганнях. Оператор Магдалена Гірка та продюсер Аманда Вайт працювали разом з Аффлеком над фільмом Я все ще тут, а потім подали до суду на актора за харрасмент. Проте розгляд на правовому рівні так і відбувся, жінки отримали грошову компенсацію.

Читайте також: Аліна Гросу розповіла, чому не поспішає виходити заміж за свого бойфренда


Не пропустіть