6 видів зачісок, які можуть додати вам кілька зайвих років

У жінок мінлива натура, тому їх так і тягне поекспериментувати з волоссям. Тільки, вибираючи новий образ, потрібно враховувати особливості зачісок. Деякі з них несподівано можуть додати вам кілька зайвих років.

Бабетта

Цей вид зачісок був шалено популярний в 60-70-х роках. Його відгомони залишилися і в наш час, правда, трішки видозмінені.

По-перше, бабета вважається святковою зачіскою. Тому, якщо ви збираєтеся на прогулянку, при цьому зробивши на волоссі такий пучок, вашому віку відразу додасться парочка років через нескромну химерість.

По-друге, потрібно розуміти, що укладання може бути як повністю строгим, так і з елементами безладу. Другий варіант вважається більш сучасним, а перший відноситься до застарілих.

По-третє, потрібно розуміти, що ви будете виглядати старшою, якщо вам не пасуватиме ця укладка. Наприклад, не вийде скомбінувати таку зачіску з трикутною формою обличчя. Виглядати такий образ буде старомодно і навіть безглуздо.

Занадто довге волосся

Здавалося б, довге волосся завжди було символом молодості. І це правда.

Остерігатися занадто довгого волосся потрібно зрілим жінкам. Особливо тим, у кого воно дуже рідке. В такому випадку краще звернутися до стрижок середньої довжини.

Вони роблять образ солідним і рішучим, а також надають об’єму. А ось довжина, навпаки, об’єм прибирає. Через це обличчя відкривається більше, а тому на ньому краще видно різні недоліки у вигляді зморшок.

Такий стиль не підійде жінкам з круглим обличчям, знову ж таки через відсутність об’єму на верхівці. Тому стилісти не радять їм обирати подібну довжину.

Коротка стрижка

Звичайно, не всі короткі стрижки старить. Однак така думка зародилася неспроста. Причиною стало стандартне відхилення від трендових варіантів. Наприклад, довгий чубчик, укладений набік, вже не в моді. Тому жінка з подібною стрижкою здається старшою за свої роки.

Важливу роль відіграє і фарбування. Мелірування на коротких стрижках вже не актуальне.

Ретро стиль

Класичні варіанти укладок завжди надають зайвого віку, оскільки вони характеризуються строгими елементами.

Класика завжди була, є і буде показником віку та статусу. Саме з цієї причини в повсякденному житті уникайте строгих укладок, звертайтеся до більш простих і легких варіантів.

Проділ

Звичайний проділ ролі в вашому віці точно не зіграє. Але чіткі проділи, особливо посередині, які йдуть в парі з суворою необ’ємною зачіскою, точно не створять омолоджуючий ефект.

Вдалим варіантом буде не довгий проділ, а злегка помітний, до середини верхівки голови

Чорний колір

Пропалений чорний колір теж додасть пристойну кількість років.
Увагу на це повинні звернути особливо дівчата з короткими стрижками. Якщо ви хочете спробувати темний варіант, краще вибирайте каштанові або шоколадні відтінки.

Читайте також: Популярна зачіска 2021: трендові варіанти стрижки шеггі


Не пропустіть