3 міфи про набряки обличчя, в які усі вірять

Набряки – одна з головних проблем, характерних для слов’янського типу зовнішності. І турбують вони жінок у будь-якому віці. У цій статі ми розвіємо застарілі міфи, допоможемо розібратися, у чому ж справжні причини набряків, і розповімо, які способи їх усунення дійсно працюють.

Міф 1: Випили занадто багато рідини

Все навпаки. Причина багатьох набряків ховається у недостатньому вживанні води. Клітини, що знаходяться на голодному пайку, втрачають вологу, віддаючи її в міжклітинний простір. Він роздувається, від цього тканини обличчя стають набряклими. Ігноруючи заклики дієтологів випивати достатню кількість води за день, ви позбавляєте вологи не міжклітинний простір, а й без того «висохлі» клітини.

Якщо у вас через зайву пару склянок води набрякає обличчя, значить рідина не надходить до клітин. Причини можуть бути різними: від нестачі мінералів в організмі до надлишкового вироблення гормону альдостерону під дією хронічного стресу. У будь-якому випадку, це привід звернутися за консультацією до лікаря.

Міф 2: Набряки – це вікова проблема

В організмі працює біогідравлічна система, яка може давати збій у будь-якому віці. Причина – механічне перекриття шляхів виведення лімфи. Якщо лімфопротоки і венозні судини стискаються у шийному відділі, рідина буде затримуватися в області обличчя. Проте, чим старшими ми стаємо, тим більше ускладнюємо ситуацію з шийним відділом. І це – результат неправильного способу життя, який можна і потрібно виправляти.

Міф 3. Від набряків треба негайно позбавлятися

Теоретично так, адже набряк – це застійна токсична рідина. Але на практиці процес виведення цієї рідини повинен бути поступовим. Набряк, як ковдра, приховує всі недосконалості, що ховаються під шкірою. Якщо забрати зайву рідину занадто швидко, ви ризикуєте побачити у дзеркалі змарніле обличчя, з помітними зморшками і запалими очима.

Фахівці рекомендують відмовитися або з великою обережністю робити лімфодренажний масаж обличчя банками. Після нього рідина йде дуже швидко, а крім того, спалюється підшкірно-жирова тканина.

Звичайно, набряки потрібно виводити. Але починати цей процес слід з шийного відділу, позбавляючи від спазму м’язи і відновлюючи кровообіг, тобто живлення шкіри. І пам’ятайте, що лімфодренаж проходить швидше, ніж відновлення кровотоку і м’язового каркаса, тому відстежуйте ці процеси і гальмуєте вивід рідини, якщо обличчя починає виглядати втомленим.

Важливо! Причиною набряків можуть бути і медичні діагнози: ниркова, судинна, серцева недостатність, гормональні порушення. Набряки у вагітних можуть свідчити про загрозу гестозу. Тому починати боротьбу з ними треба з відвідування лікаря.

Джерело kiz

Не пропустіть