Злата Огнєвіч зізналась, чому досі одна

Відома співачка Злата Огнєвіч стала гостею розважального шоу СЛАВА+ яке щонеділі виходить на YouTube-каналі Люкс ФМ. У інтерв’ю зірка відверто зізналася, чому їй не щастить з чоловіками та розповіла про майбутню вагітність.

Талановита артистка та просто красуня, завітала на YouTube-канал Люкс ФМ та дуже відверто поділилася своїми особистими думками, що до майбутньої вагітності та стосунків з чоловіками.

Під час бесіди Злата відверто зізналася, що їй не щастить з чоловіками. За її словами, частіше їй зустрічаються покидькі.

Я дуже довірлива людина. Чоловік з досвідом це бачить і розуміє. Коли я відкриваю йому своє серце, я розумію, що потрібна була йому лише для колекції і це дуже боляче,- підкреслила співачка.

Як розповіла Огнєвіч, саме через те, що у неї немає коханого чоловіка, вона готова до штучного запліднення.

У мене широкі погляди на це. Я не хочу йти на поталу у суспільства і робити так, що повинна бути родина, повинні бути діти і повинен бути чоловік поруч. Але, якщо я не можу знайти цього чоловіка?…Я готова на ЕКО-запліднення, якщо прийде час тому і я зрозумію, що далі вже нікуди відкладати,- зізналася Злата.

Джерело Радіо Люкс

Не пропустіть