Здоров’я або мода: 5 популярних предметів гардеробу, які небезпечні для нашого здоров’я

Думаєте, мода, небезпечна для здоров’я, залишилася в глибокому минулому? Так, нам більше не потрібно носити корсети, вибілювати колір обличчя свинцем і прибирати волосся на ногах радіацією – але мода все ще намагається нас вбити. Ось кілька звичних речей, які варто носити якомога рідше – а найкраще взагалі викинути зі свого гардеробу назавжди, пише Вона.

Обтягуючі штани і джинси

Чим сильніше джинси стягують ваші стегна, талію або ікри, тим гірший кровообіг. Результат? Набряки, оніміння, варикоз, а також підвищений ризик подразнення і грибкових захворювань шкіри – через підвищене потовиділення.

Взуття на плоскій підошві

Про шкоду взуття на високих підборах всі знають: деформована стопа, сухожилля і суглоби, підвищене навантаження на хребет і високий ризик травм – всі ці неприємні наслідки не вартують сумнівного задоволення від носіння «шпильок». Але ось інша крайність – балетки або сандалі на абсолютно плоскій підошві можуть бути не менш небезпечні. Відсутність підтримки стопи може призвести до хвороб колін або спини. Так що вибирайте взуття з невеликим, але все-таки підйомом.

Стрінги

Чим довше ми носимо стрінги, тим вищий ризик зіткнутися з вагінальною інфекцією через перенесення бактерій з анальної зони, а також з грибковими інфекціями: тканина в стрінгах занадто щільно прилягає до тіла і створює ідеальне середовище для розмноження бактерій.

Великі сумки

Чим більша сумка, тим більше всього корисного хочеться в неї покласти – а потім повісити всю цю вагу на одне нещасне плече. І в результаті – порушення постави, перенапруження м’язів і суглобів в області шиї, підвищений тиск на зв’язки і навіть защемлення нерва.

Коригуюча білизна і колготи

Все те ж саме, що може статися після носіння занадто тісних штанів – плюс подразнення шкіри, сосків і підвищений ризик грибкових і дріжджових інфекцій. Так-так, молочниця цілком може бути результатом прихильності до занадто тісної білизни.

 


Не пропустіть