Який знак Зодіаку підходить Стрільцеві?
Який знак Зодіаку підходить Стрільцеві?

Бурхлива, вогняна стихія, яскраво виражена в людях, народжених під сузір’ям Стрільця. Що характеризує їх, як пристрасних, темпераментних, яскравих особистостей. А ось який знак Зодіаку їм підходить, потрібно зупинитися особливо!

Ідеальні партнери для Стрільця

Стрільці по природі своїй оптимісти. Представники цього знака, надмірно прямолінійні, їх можна назвати борцями за справедливість, абсолютно не терплять брехня і обман. Представниці жіночої статі, народжені під знаком Зодіаку Стрільця – незалежні і неслухняні. У той же час жінка-Стрілець наївна і інфантильна. Основною складовою шлюбу для жінок-Стрільців, є, перш за все, – дружба. Завоювати довіру жінок-Стрільців, може чоловік, що розділяє її погляди на життя. Це, притаманні їй: легкість, безпосередність, тяга до пригод, захопленість новаторськими ідеями.

Для Стрільців, характерно стрімке «спалах» новою ідеєю, а згодом – таке ж стрімке «загасання». Тобто, на своєму життєвому шляху, Стрільці залишають, ряд справ, не доведених до кінця, інтерес до яких був втрачений. Який знак зодіаку підходить жінці-Стрільцю? Володіючи добродушним вдачею жінка-Стрілець, легко знаходить спільну мову з представниками всіх чотирьох стихій знаків Зодіаку.

З знаків повітряної стихії, слід зазначити – Водоліїв, вони є ідеальними партнерами для Стрільців, внаслідок схожості їхніх життєвих позицій. Так само, як і Стрільці, Водолії – волелюбні романтики, фонтануючі ідеями. Леви, як і Стрільці, представники вогненної стихії, здатні бути надійними партнерами в шлюбі.

Незважаючи, на свою грунтовність і не бажання змін, представники земних знаків, Телець і Козеріг, цілком ладять з Стрільцями, зачарувати його оптимізмом і життєлюбством. З Рибами, представниками, водної стихії, Стрільця ріднить широта поглядів.

Вступаючи в шлюб, жінка – Стрілець, щиро вважає, що приносить свою особисту свободу в жертву. Серед представниць цього знаку Зодіаку, найчастіше зустрічаються «старі діви», однак це зовсім не відбивається на їх психологічному стані, їм абсолютно не властиво відчуття дискомфорту в цьому плані. Для жінок – Стрільців тяжкий побут, тому, вони не поспішають купувати весільну сукню.

Зв’язавши себе узами шлюбу, сімейні Стрільці, залишаються настільки ж діяльними, як раніше і направляють свою невгамовну енергію на благоустрій сім’ї, озброївшись новаторськими рішеннями та ідеями.

13238

Tagged with:
 

MAXCACHE: 0.47MB/0.00048 sec