Який подивитися фільм, щоб поплакати?
Який подивитися фільм, щоб поплакати?

Буває ж так, що раптом накотить сентиментальна хвиля, і хочеться подивитися щось таке особливе, що допоможе виплеснути назовні ці емоції. Якщо це про вас, то, в такому випадку, вам обов’язково потрібно подивитися щось з нашої десятки найулюбленіших і зворушливих фільмів! Отже … якщо вам хочеться поплакати …

Фільми, які не можна дивитися без сліз

  1. «Титанік». Один з найбільш великомасштабних фільмів про красиве кохання, що зародилася на приреченому на загибель кораблі-гіганті «Титаніку». Дж. Кемерон створив справжній шедевр світової кінематографії, який отримав 11 нагород «Оскар», і який змушує плакати вже протягом багатьох років навіть найбільш «запеклих» скептиків.
  2. «Місто ангелів». Ангели серед нас, і їх не відрізниш від звичайного смертного. Але вони не здатні відчувати – для них немає ні болю, ні любові. Сет (Н. Кейдж) – один з них, але він полюбив звичайну жінку. Глибока ідея цього фільму, прекрасна гра акторів змушує зрозуміти просту філософську думку, що дарувати любов треба, поки ти живий, тут і зараз.
  3. «Куди призводять мрії». Абсолютно незвичайний фільм, що розповідає про тонкощі граней між пеклом і раєм. Буяння фарб і найкрасивіших декорацій, справжня любов і відданість своєму почуттю – це те найменше, що можна сказати про цю картину.
  4. «Милі кістки». Як несправедливо, коли помирає 14-річна дівчинка, а винний у її смерті залишається безкарним. Перебуваючи на небесах, героїня не може прийняти це, і постійно повертається до рідного дому, намагаючись вказати своїм близьким на вбивцю.
  5. 5. «Історія про нас». Вельми життєва ситуація: дружина, втомлена від побуту, і чоловік, не вникає в ці побутові проблеми, а тому не розуміє, чому його життєрадісна дружина перетворилося на жінку, яка постійно «на взводі». Зворушливий і ліричний фільм з елементами комедії, зіграний прекрасними зірками кіно – М. Пфайффер і Б. Віллісом.
  6. «Сім життів». Герой фільму, намагаючись виправити фатальну помилку минулого, намагається спокутувати свій гріх, допомагаючи незнайомим людям. Зустрівши хвору дівчину і полюбивши її, він розуміє, що порушує свій початковий план.
  7. «Мінливості любові». Любов – почуття, яке об’єднує людей різного віку і життєвих статусів. Одним вона приносить щастя, іншим – біль і розчарування. Чи знайдуть герої фільму свою долю, або ж вони приречені на самотність? Відповідь на це питання ви знайдете, подивившись цей чудовий фільм.
  8. «Хлопчик у смугастій піжамі». Це трагічна історія часів Другої світової війни, що оповідає про дружбу єврейського хлопчика з концтабору і сина коменданта цього табору.
  9. «Осінь в Нью-Йорку». Незважаючи на свої роки, герой фільму залишається великим любителем жінок, тому, коли на горизонті з’явилася гарненька юна дівчина, він із задоволенням занурився в нове любовну пригоду. Але біда в тому, що вона смертельно хвора, а легке пригода обернулося справжньою прихильністю двох сердець.
  10. «А в душі я танцюю». Приречений на життя в інвалідному кріслі молодий герой знайомиться в клініці з новим пацієнтом. Стійкість нового друга до жорстоких ударів долі стають кращим прикладом для героя фільму.

12789

Tagged with:
 

MAXCACHE: 0.47MB/0.00056 sec