Які питання можна задати дівчині?
Які питання можна задати дівчині?

Багато хлопців не знають, які питання можна задавати дівчині. Якщо вам вдалося зав’язати діалог з дівчиною, тоді необхідно точно знати, що можна в неї запитати, а що не варто, особливо, якщо у вас зараз перше побачення. Для початку відносин дуже важливо вміння правильно вести діалог.

Як почати спілкування

Багато хлопців вважають, що в першу чергу необхідно познайомитися з дівчиною, дізнатися її ім’я, представитися самому, але це тільки одна із загальних складових спілкування. Необхідно пам’ятати, що для неї дуже важливе спілкування, а головне, вона повинна бачити і відчувати зацікавленість з вашого боку, турботу, увагу, співпереживання і співчуття. Тому дуже важливо про це пам’ятати, кожен раз, коли ви будете телефонувати або спілкуватися з дівчиною.

Зав’язати невимушену бесіду допоможуть самі звичайні фрази і питання. Наприклад, ви можете запитати, котра година, і, отримавши відповідь, продовжити розмову, розвиваючи тему.

Якщо ви побачили привабливу дівчину на зупинці, можете запитати, чи давно пішов автобус. Далі ви можете проїхатися з нею в транспорті, допомогти придбати квиток, вийти на її зупинці, обмінятися телефонами.

Якщо дівчина йде по вулиці і кудись поспішає, не варто кидатися їй під ноги з безглуздими запитаннями: "Дівчина, а дівчина …" або переслідувати її. В такому випадку доречним буде питання про ту чи іншу вулиці або місцезнаходження будь-якої установи.

У дівчини, прогулюється або сидить у скверику на лавці ви зможете запитати, чи не знає вона, де знаходиться ресторан, коли вона відповість, запитайте її, не знає вона, там подають смачну каву чи ні? А потім і запросити її на каву.

Ще простіше зав’язати знайомство в місці, де збігаються області ваших з нею захоплень – в спортзалі або тренажерному залі, на майданчику вигулу собак або в магазині. Головною метою такого діалогу буде позитивна реакція з боку дівчини, але для досягнення такої реакції, вам необхідно враховувати кілька важливих факторів:

  • у вас має бути гарний настрій, періодично посміхайтеся, але не варто відразу показувати всі 32 зуба;
  • намагайтеся говорити плавно і не використовувати різкий тон;
  • якщо ви зустрілися віч-на-віч з дівчиною, не варто перегороджувати їй шлях, ідеальним варіантом буде, якщо ви будете йти трохи збоку;
  • вам необхідно повторювати всі її жести, але не передражнювати, а повторювати. Якщо ви запитали дорогу і вона показує вам рукою куди йти, не варто перепитувати, просто повторіть її жест;
  • під час розмови дивіться прямо на неї, а не кудись убік, але й не варто відкрито вирячитися, дивіться в область перенісся або окиньте її легким поглядом;
  • не варто тримати руки по швах, показуйте свої емоції за допомогою жестів;
  • не варто стояти як статуя, періодично міняйте положення ніг і поставу.

Якщо ви будете виконувати всі поради, тоді дівчина вами обов’язково зацікавиться і у вас буде ще не одна приємна зустріч.

12739

MAXCACHE: 0.47MB/0.00069 sec