Як зберегти фігуру після пологів

Ще на останніх термінах вагітності багатьох жінок починає лякати власний живіт. Він росте буквально не по днях, а по годинах, на ньому з’являються розтяжки … Все це відбирає впевненість в тому, що форму можна буде повернути, що після пологів жінка стане знову стрункою і привабливою.

А в перші дні після пологів ця невпевненість у власній привабливості і в шансах повернути форму може знайти і ще більш грандіозні розміри. Адже природа не нагородила нас гумовими тілами, і живіт виглядає в перші дні обвислим і зовсім непривабливим.

У цей момент головне – не панікувати. Тіло, звичайно, не гумове, але через тиждень живіт трохи підтягнеться сам по собі. Особливо це стосується тих жінок, які не нехтують тим, чим нас нагородила природа і не відмовляють дитині в грудному вигодовуванні. Цей механізм працює в нас від природи – мати прикладає дитину до грудей, матка скорочується, живіт підтягується.

Але природа не вирішила за нас всі проблеми. Для того, щоб не стати смугастою від розтяжок після пологів, піклуватися про свою шкіру потрібно ще на середніх термінах вагітності. Щоб шкіра була еластичною і не утворила розтяжок, необхідно користуватися спеціальними кремами, та наносити їх принаймні декілька разів на день.

А щоб не поправитися після пологів, потрібно не на дієту сідати, а зайнятися помірними фізичними вправами.

Нескладні комплекси вправ і здоровий спосіб життя не дозволять організму накопичити надлишки жиру, і фігура прийде до норми за допомогою природних методів. Але навіть якщо вам потрібні більш кардинальні методи схуднення, не варто відразу ж хапатися за чаї для схуднення і таблетки. Особливо – якщо ви годуєте грудьми. Все це відіб’ється на якості молока. В такому випадку вам краще сісти на легку дієту, не відмовляючи при цьому організму в поживних речовинах і вітамінах. Адже після вагітності і пологів він виснажений. Харчуйтеся часто, але невеликими порціями. І не доїдайте за малюком дитяче харчування, це дуже калорійно!


Не пропустіть