Як вибрати фрезер для манікюру

Універсальним інструментом майстра манікюру вже давно став фрезер. Він дозволяє виконувати апаратну обробку шкіри стоп, кутикули. При правильному підборі фрези можна зняти гель-лак або точно відкоригувати форму нарощених нігтів. Для того, щоб надати клієнтові сервіс найвищого рівня необхідно правильно підібрати обладнання. Надійні фрезери, а також комплектуючі до них можна придбати в інтернет-магазині NAILS MANIA . Наприклад сьогодні великою популярністю серед майстрів манікюру користується фрезер strong 90. Крім нього, в асортименті представлені оригінальні апарати, а також насадки, шнури і мікромотори. Широкий вибір продукції і доступні ціни вас приємно здивують.

Технічні особливості фрезеров, мікромоторів

Основним показником ефективності роботи фрезера є потужність апарату. Устаткування для манікюру / педикюру повинно мати потужність від 15 до 160 Вт. Даний показник безпосередньо впливає на кількість оборотів. Ми рекомендуємо зупинити свій вибір на апаратах з заявленим значенням в 20-65 Вт. Цього буде достатньо як для очищення нігтьової арки на швидкості в 20000 об / хв, так і проведення педикюру (50000 об / хв). До того ж, подібні пристрої витримують інтенсивні навантаження при постійному потоці клієнтів в пікові дні.

Важливим також є показник потужності мікромотору на шнурі (безпосередньо ручки фрезера). Максимальний обертовий момент мікромотору повинен бути вищим, ніж у блоку управління. Це дозволить уникнути перегріву ручки. Вага комплектуючого пристрою повинна бути комфортною для вас, при цьому варто пам’ятати, що занадто легкий вузол буде вібрувати на високих оборотах. Знизити вібрацію допоможуть правильно підібрані насадки. Для більшого комфорту можна підібрати мікромотор на спіральному шнурі.

Важливим показником також є загальна вага і габарити пристрою. На сучасному ринку представлені моделі, які призначені спеціально для частого транспортування. Вони ідеально підійдуть для виїзду до клієнта додому. Якщо обладнання буде стояти безпосередньо в салоні або кабінеті, то занадто габаритні пристрої займуть багато робочої поверхні і зроблять роботу менш комфортною.

Довговічні насадки, шнури

Найбільш частої заміни вимагають саме насадки. Фрези безпосередньо контактують з поверхнею шкіри, нігтя. Матеріали досить швидко стираються і вимагають регулярної заміни. Найбільш універсальними вважаються алмазні комплектуючі. Для обробки штучних нігтів найкраще вибрати твердосплавні інструменти. Керамічні та корундові насадки визнані найбезпечнішими для нігтьової пластини і шкіри. Важливо, щоб кожух точно і надійно фіксувався в мікромоторі. В іншому випадку на високих оборотах насадка може просто вискочити і нашкодити і майстру, і клієнтові. Ми рекомендуємо купувати комплектуючі в наборах, тоді ви зможете виконувати більшу кількість робіт.

Періодично необхідно також замінювати шнур ручки. При роботі він може перегинатися і виходити з ладу. Відсутність контакту в проводах призводить до виходу з ладу всього пристрою. Шнури необхідно підбирати відповідно до моделі вашого фрезера. Комплектуючі можуть бути прямими або спіральними. Останні менш схильні до заломів і, відповідно, прослужать на порядок довше.


Не пропустіть