Як впоратися з надлишками шкіри після схуднення

Ожиріння – важка епідемія нашого часу, впоратися з якою допомагають можливості сучасної медицини, зокрема, баріатрія. Але після значного зниження ваги, шкіра сильно обвисає. Що з цим робити, розповідають пластичні хірурги.

Баріатрична хірургія пропонує пацієнтам різні види операцій: в кожному конкретному випадку вибирають оптимальний метод, спрямований на зниження апетиту, засвоюваності поживних речовин і зменшення шлунку за допомогою шунтування.

Після операції упродовж першого року, у пацієнта відбувається прогресивне зниження ваги, що в більшості випадків негативно позначається на шкірних покривах, з’являються надлишки шкіри, що стає частою причиною звернення до пластичних хірургів. На консультації пацієнту пропонують оптимальний метод повернення красивих контурів тіла і позбавлення від надлишків шкіри.

Є варіанти!

Види пластичних операцій в кожному конкретному випадку залежать від проблеми, з якою зіткнувся пацієнт після зниження ваги. Оперативні втручання зачіпають, як правило, одну або кілька ділянок. Це може бути медійна або латеральна підтяжка стегон, підтяжка рук (брахіопластика), підтяжка спини, сідниць з формуванням сідничної області (проєкції), кругова підтяжка тіла (верхній або нижній боділіфт), підтяжка грудей.

Також за бажанням пацієнтів проводиться SMAS-підтяжка обличчя і шиї після зниження маси тіла. Дані втручання зазвичай розбиваються на етапи. Починають з тієї операції, яка в пріоритеті у пацієнта: це може бути як торсопластика і боділіфт, так і брахіопластика. Далі розписується повне, поетапне перетворення пацієнта з перервами на 3-5 місяців для повного відновлення після вже проведеного втручання.

Підготовка

Перед проведенням втручань, пацієнти в обов’язковому порядку проходять обстеження і здають аналізи. Річ ву тому, що дана категорія пацієнтів відрізняється варіабельністю поведінки гемоглобіну після зниження маси тіла. Після операції на шлунку виникає маса нюансів, тому цих пацієнтів часто ведуть ендокринологи та гематологи.

Реабілітація

Післяопераційний період у пацієнтів не відрізняється вираженою важкістю, переноситься легко і протікає під наглядом лікаря. Пацієнт проводить у клініці від 1 до 4 днів в залежності від характеру втручання. Обов’язкові огляди проводяться на 7-й і 14-й день. Потім відбуваються зустрічі, на яких оцінюється можливість проведення подальших операцій.

Протипоказання

  • захворювання крові;
  • цукровий діабет в стадії декомпенсації;
  • онкологія;
  • період лактації;
  • будь-які захворювання у стадії загострення.
Джерело kiz

Не пропустіть