Як виглядати “дорого” без серйозних вкладень: 5 секретів

Як би ми не заперечували, а зустрічають все ж таки по одягу, якщо більш конкретно – за зовнішнім виглядом в цілому. Доглянута людина викликає повагу і бажання співпрацювати, якщо мова йде про ділові зв’язки. І не потрібно думати, що відмінно виглядати може лише дружина мільйонера. Ми розповімо про невеликі хитрощі, які дозволять вам привернути захоплені погляди оточуючих.

Почнемо, мабуть, не з речей, а з правильного догляду за тілом та обличчям. Щоб підтримувати відмінний зовнішній вигляд, доведеться докласти зусиль і виконувати процедури регулярно, тільки в цьому випадку можна очікувати видимого результату.

Волосся

Більшість чоловіків зізналися, що перше, що привертає увагу в жінці – це її зачіска. Так що ніякого жирного волосся з посіченими кінчиками! Багато жінок роблять помилку, коли починають слухати поради знайомих щодо частоти миття голови – робити це потрібно так часто, як вимагає ваш організм.

Якщо ви постійно фарбуєте волосся, вам не можна допускати, щоб корінці були на різкому контрасті з іншою довжиною. Ви напевно бачили жінок, у яких половина голови – темного кольору, а решта – платиновий блонд. Чесно, виглядає це просто жахливо.

Обличчя

Необхідно завжди ретельно стежити за станом шкіри обличчя, так як саме ця область видає наш вік. Якщо частину проблем вирішити досить важко, то базово доглядати за обличчям – не така складна задача.

Що робимо:

  • Очищаємо і тонізуємо.
  • Зволожуємо.
  • Захищаємо від сонця.

Було б непогано навчитися правильній техніці макіяжу, щоб знати, як скорегувати недоліки і підкреслити свої переваги.

Тіло

Програма мінімум на кожен день – прийняти душ. Періодично використовуйте скраб, але не частіше одного разу на тиждень. За необхідності проводьте процедуру епіляції, причому зовсім не обов’язково йти в салон і віддавати за неї велику суму, адже ви цілком можете повторити процедуру вдома.

Підбираємо одяг правильно

Одяг по кольоротипу

Щоб «костюмчик сидів», потрібно не просто знайти свій фасон, але і ретельно вивчити свою зовнішність і дізнатися, до якого сезону вона відноситься: до зими, весни, літа або осені. Кожному кольоротипу підходить своя палітра кольорів, якої бажано дотримуватися.

Одяг обов’язково повинен “сидіти” ідеально

Другий важливий момент – правильно визначити тип фігури, тому що від цього залежить вибір фасону. Важливо не просто приховати недоліки, але і разом з цим підкреслити переваги.

Продумайте гардероб

Існує думка, що потрібна лише одна дорога річ, а не десяток дешевих. Це не так. Вам потрібно як мінімум 15 речей, які ви будете комбінувати між собою, тим самим постійно змінюватися без особливих витрат.

Джерело


Не пропустіть