Як швидко зняти біль у шиї за допомогою рушника

Часто біль провокується різким нахилом або поворотом шиї, буває при викривленні постави, трапляється через перенапруження або внаслідок захворювання органів опорно-рухового апарату. Зазвичай хворобливість проходить протягом декількох днів, але є методи, за допомогою яких її можна зупинити вже на перших підступах.

Для боротьби з больовим синдромом існує багато різних способів, таких як медикаментозні засоби, розтирання, гелі, масажі. Вони призначені для розслаблення мускулатури і знеболення. Але є кілька вправ, які допоможуть не тільки купірувати хворобливість, а й запобігти її подальшій появі. Для цього необхідний лише рушник.

За допомогою рушника можна створити ефект плеча, щоб було зручно повертати шию без напруги в різні боки і запобігати перенапруження у м’язах. За допомогою цього методу можна виконувати різні вправи і домогтися м’язової релаксації.

Вправи з рушником для шиї

1. Положення – сидячи на стільці з досить низькою спинкою. Слід сісти прямо, розслабити всі м’язи. Помістіть рушник на шию так, щоб верхня частина знаходилася на висоті вушної раковини, а все інше вільно висіло. Рушник утримуйте за куточки на висоті очей і обережно тягніть їх з боку в бік. Нехай ваша шия і голова слідує без напруги за рухами рушники. А якщо біль тільки з одного боку, наприклад, справа – то триматися можна лівою рукою відразу за обидва кути і відпускати праву руку.

При виконанні намагайтеся контролювати, щоб тулуб був нерухомий. При появі болю або дискомфорту необхідно зупинитися.

2. Перед тим як взятися пальцями за куточки рушники, слід схрестити руки. Тобто правий куточок ви тримаєте лівою рукою, а лівий – правою. Здійснюйте плавні рухи шиєю і головою, дуже обережно, без різких рухів і ривків.

3. Рушник необхідно притримувати так само, як і в 1 вправі. Дуже акуратно і обережно опускайте голову назад. Куточки рушника тримайте на висоті очей, потягніть до них голову. Виконайте кілька разів і перемістіть рушник далі.

4. Загорніть рушник в досить тугий валик і виконайте нахили назад. Рухи з рушником допоможуть уникнути хворобливих відчуттів і відновити рухові функції шиї. Але, якщо при виконанні ви відчуєте біль, то слід негайно припинити і звернутися до медичного фахівця.


Не пропустіть