Як схуднути не голодуючи? Кращі літні продукти з низьким вмістом вуглеводів

Тим, хто хоче схуднути, потрібно робити ставку на продукти з низьким вмістом вуглеводів. Велика кількість цих речовин стомлює травну систему, гальмує обмін речовин, змушує нас відчувати здуття живота, а також швидше накопичувати жир.

Продукти з низьким вмістом вуглеводів захищають від різких коливань рівня цукру в крові, сприяють інтенсивному жировідкладенню. Влітку вони особливо ефективно допомагають схуднути, не дозволяючи залишатися голодним. Журналу Freundin німецькі дієтологи назвали кращі літні продукти з низьким вмістом вуглеводів, що дозволяють розлучитися з надлишком жиру, накопиченим за час карантину.

Малина. Кислота, притаманна її смаку, є показником того, що в ній немає великого вмісту цукру, і вміст вуглеводів є низьким. При цьому ягоди повні мінералів, які активізують метаболічні процеси, – фосфору, магнію, кальцію.

Броколі. Унікальна текстура цього рослинного продукту часто змушує нас відчувати, що ми їмо більше, ніж насправді. Будучи низьковуглеводною, брокколі в той же час забезпечує організм вітамінами А і С, фолієвою кислотою, кальцієм: дані речовини добре відомі як природні спалювачі жиру.

Читайте також: Експерти назвали 14 надійних способів розігнати метаболізм

Грецький йогурт. Краща літня закуска, якщо ви відчуваєте себе трохи голодним, але хочете уникнути непотрібних вуглеводів. Продукт забезпечує ситість, не підвищуючи рівень цукру в крові.

Авокадо. Плоди повні клітковини, корисних жирів, містять мало вуглеводів і цукру. Збризніть половину авокадо оливковою олією, лимоном, приправте морською сіллю – отримаєте один з кращих здорових перекусів: ситних, але таких, що абсолютно не заважають схуднути.

Болгарський перець. Завдяки низькій калорійності, великому вмісту клітковини, малому вмісту цукру (всього 5%) він по праву вважається дієтичним продуктом. До того ж перець – джерело потужних антиоксидантів. Аскорбінової кислоти в ньому більше, ніж в чорній смородині або лимоні, вітаміну А – не менше, аніж у моркві.

Фісташки. Дуже добре підходять в якості перекусу між основними прийомами їжі – вони надзвичайно багаті білком, містять ряд корисних жирів, клітковину і при цьому відрізняються низьким глікемічним індексом.

Читайте також: Як схуднути непомітно: 18 способів з’їсти на 500 калорій менше

Огірки. Складаючись майже на 97 відсотків з води, допомагають нам залишатися ситими тривалий час.

Оливки. Оптимальний літній варіант, якщо потрібно скоротити вуглеводи, але одночасно дати організму важливі, корисні жири.

Абрикоси. Порція в сто грамів містить усього близько 4 грамів вуглеводів і 17 калорій. Продукт є одним з кращих літніх джерел харчових волокон і корисний навіть діабетикам.


Не пропустіть