Як схуднути без особливих зусиль: всього 6 простих правил

Суворі дієти? Ні, забудьте. Від них не має ніякої користі. Звичайно, швидке зниження ваги може вас легко переконати в цьому. Але повірте, як тільки ви повернетеся до звичайного життя, скинуті кілограми повернуться. І, швидше за все, «прихоплять» з собою кілька додаткових. Існує всього 6 правил, які допоможуть скинути перші кілограми без психологічних і фізичних травм. Та так просто!

Відмовтеся від алкоголю

Ні, не назавжди. Хоча б на місяць. За цей безалкогольний період ваш обмін речовин налагодиться і прийде в норму. А після цього ви можете знову балувати себе будь-якими напоями з градусом. Звичайно, в помірній кількості. Також згадайте, скільки ви пили до відмови і скоротіть цю дозу на третину. Результати не змусять себе довго чекати!

Не їжте після 21:00

Існує багато рекомендацій тимчасових обмежень. На наш погляд, оптимальний час останнього прийому їжі – 21:00. До сну ви точно не встигнете зголодніти, якщо вечеря буде різноманітною і поживною.

Пийте багато води

Універсальна порада для всіх, хто хоче залишатися здоровим. Для кожної людини існує своя оптимальна добова норма води, але зазвичай число коливається від 2 до 3 літрів. Вода – важливий елемент здорового метаболізму, тому без неї ніяк. Також доповніть меню соковитими овочами і супами, щоб знизити добовий калораж.

Висипайтеся

Проста і ефективна порада для всіх, хто хоче залишатися у формі – як у фізичній, так і в емоційній. Сон позитивно впливає на гормони голоду і почуття насичення. До того ж здоровий сон перешкоджає виробленню гормону стресу, який гальмує обмін речовин. Щоб налаштуватися на сон, приберіть всі гаджети, провітріть кімнату і захистіть її від сонячних променів за допомогою щільних штор.

Пийте каву

Для тих, що худнуть і тих, хто стежить за рівнем цукру в крові, існує тільки один напій – кава без підсолоджувачів і молока. Капучино, латте або інші солодкі напої строго протипоказані. Чому потрібен кофеїн? Він добре пригнічує апетит, заряджає енергією і бореться з набряками. Норма в день – 3 чашки чорної кави.

Їжте білок і клітковину з кожним прийомом їжі

Згідно з даними досліджень, добова норма калорій – максимально індивідуальна річ. Вирахувати її без допомоги професійних дієтологів майже неможливо. Так що краще стежте за якістю страв і розміром порцій. Додавайте порцію білка і клітковини до кожного прийому їжі. Так ви збережете почуття ситості надовго.


Не пропустіть