Як позбутися чорних цяток? Поради, які полегшать ваше життя

Проблема чорних цяток може виникнути в підлітковому віці і залишитися з вами на все життя. Ми розглянемо з вами види звільнення від цих набридливих чорних цяток.

Що таке чорні цятки? Наша шкіра має велику кількість пор, а чорні цятки з’являються тоді, коли пори заповнюються секретом сальних залоз, пилом і брудом. У боротьбі з чорними цятками, нашою метою є зниження кількості шкірного сала, яке виробляє організм. Звичайно ж, це не можливо без правильного харчування, належного догляду та правильної гігієни. Видушувати чорні цятки не можна ні в якому разі, під час цього розтягуються пори, посилюється вироблення сала, а також травмуються судини. Якщо чорна цятка вийде в повному обсязі, це призведе до появи прищів і рубців.

Біла глина

Маски на основі білої глини добре допомагають в боротьбі з чорними цятками. Вона допомагає зменшити виділення шкірного сала, звужує пори, підсушує запалення і освіжає шкіру. Для використання підходять вже готові маски на основі білої глини, або ж можна зробити свою.

Рецепт маски для звуження пор: одна столова ложка білої глини, одна ложка води, ложка лимонного соку і крапля олії розмарину. Все ретельно змішуєте і наносите маску. Маску варто наносити тільки на проблемні зони, щоб не пересушити всю шкіру.

Харчова сода

Харчова сода – відмінний засіб для видалення чорних цяток з вашої шкіри. Після її застосування шкіра стає м’якою, світлою і чистою.

Рецепт маски з содою: для цієї маски знадобиться всього два інгредієнти. Змішайте соду з водою кімнатної температури, до отримання однорідної пасти. Нанесіть на обличчя і помасажуйте м’якими рухами обличчя, дуже обережно, щоб не пошкодити шкіру. Після масажу змийте маску теплою водою, і нанесіть зволожуючий крем. Робіть маску раз на тиждень.


Не пропустіть