Як піклуватися про волосся взимку: 5 головних порад

Холод робить волосся сухим і ламким, а від шапки воно постійно електризується. Уникнути цих типових проблем зимового періоду допоможуть п’ять перевірених порад, пише Вона.

Ховайте волосся на морозі

Найбільш очевидна, але водночас розумна порада. Чим холодніше на вулиці, тим ретельніше варто укутувати волосся. Допоможе не тільки шапка, але комір теплого пуховика. Річ у тому, що холодне повітря робить волосся тьмяним і ламким, особливо, якщо перепад температур відбувається різко.

Ні – синтетиці, так – вовні

Від постійного контакту з шапкою та іншим одягом волосся електризується. Саме тому взимку варто уникати речей з синтетики. Їх варто замінити тими, які зроблені з натуральної вовни. Також підійдуть кашемір та шовк. Крім одягу, уникнути електризації допоможе кондиціонер для волосся.

Запасіться кондиціонером

Кондиціонер для волосся важливий взимку не тільки тому, що позбавляє від струму, а й тому, що він відмінно зволожує волосся. Через перепади температур і сухого повітря в приміщенні, волосся стає як ніколи ламким. Досить буде користуватися кондиціонером один раз на тиждень, щоб повернути таку потрібну йому вологу. Замість кондиціонера, один-два рази на тиждень можна робити для волосся живильні маски на олійній основі.

Знайдіть правильний гребінець

Ламке, посічене та електризуюче волосся точно не скаже спасибі, якщо користуватися звичайним гребінцем. Наприклад, пластмасові, металеві або силіконові гребінці тільки погіршать ситуацію. Взимку варто віддати перевагу гребінцям з натуральної щетини або хоча б дерев’яним. Окремий бонус таких – вони роблять масаж шкіри голови, що добре впливає на ріст волосся.

Не сушіть волосся зайвий раз

Взимку через опалення, повітря у приміщенні стає особливо сухим. Через це волосся втрачає свій блиск, стає пересушеним. Уникнути такої проблеми допоможе зволожувач повітря – для квартири або офісу. І, звичайно, в холодну пору року не варто сушити волосся на повній потужності фену. Краще робити це теплим струменем повітря.

У сукупності ці п’ять порад допоможуть зберегти волосся шовковистим і густим до весни. Вони будуть працювати ще краще, якщо довести до ладу раціон харчування – наприклад, додати потрібних вітамінів.


Не пропустіть