Як носити білі джинси влітку 2020: стильні варіанти для різних випадків

Джинси є базовим елементом жіночого гардеробу, в будь-якому сезоні. Білі джинси найбільше підходять для весняно-літнього сезону. Але багато жінок боїться їх купувати, тому що вони не дуже практичні.

Білий денім можна знайти у всіх предметах: від простих штанів до суконь і жакетів. Літні місяці – відмінний час, щоб почати експериментувати з цим стилем, тому що білий колір зазвичай знаходиться в «кращому» періоді. Як носити білий денім влітку 2020? Про це читайте у нашій статті.

Отже, як носити білі джинси влітку 2020: стильні варіанти для різних випадків.

Зі схожими відтінками

зі схожими відтінками

Це може видатися простим рішенням, але, як правило, найпростіше є найскладнішим. Комбінуючи речі схожих відтінків, ви можете створити вражаючий набір за лічені хвилини.

Почніть з білих джинсів, доповніть їх верхом нейтральних відтінків, таких як бежевий або кремовий, і завершіть білими сандалями або кросівками.

Джинси-кльош білого кольору

Джинси-кльош білого кольору

Хоча індустрія моди постійно прагне до інновацій і сучасного стилю, джерело натхнення завжди криється в минулому. Одне з найважливіших десятиліть – це 1970-ті роки. Багато з наших улюблених брендів представили джинси-кльош.

Грайте в стилі ретро, ​​поєднуючи їх з простим топом і / або курткою і сонцезахисними окулярами.

Монохромний варіант

монохромний образ

Правда в тому, що білий колір, можливо, не перше, що спадає на думку під час пошуку практичного образу на літо. Але це безпечний спосіб додати елегантності простим повсякденним речам. Наприклад, білий комбінезон. Поєднуйте його з чорними аксесуарами.

Джинсові шорти-бермуди білого кольору

джинсові шорти-бермуди білого кольору

Сприйняття джинсових шортів, які ми носили тільки на пляжах, змінилося протягом останніх сезонів. Білі джинсові шорти-бермуди можна комбінувати і для роботи.

Біла джинсова куртка

біла джинсова куртка

Джинсові куртки вже багато років є одним з основних елементів весняного та літнього гардеробу. Багато змін, можливо, було зроблено в останні десятиліття, але позачасова версія підтримує потребу в класичному дизайні. Для того, щоб додати більш сучасних штрихів, ви можете використати білу джинсову куртку.


Не пропустіть