Як навести порядок в шафі?
Як навести порядок в шафі?

Знову нічого надіти! Як часто вимовляємо ми цю фразу, стоячи біля відкритого шафи, битком забитого всеразлічнимі одягом. Парадокс, здавалося б – шафа ломиться від різноманітної одягу: красиві сукні, блузки, костюми, брюки – чого там тільки немає. Але все це абсолютно не те, що вам хочеться саме зараз! Треба всього лише привести ваші речі в порядок. А як навести порядок в шафі ми вам розповімо.

Така ситуація знайома переважній більшості жінок. Звичайно, однією з основних причин цього є бажання порадувати себе кохану черговий обновкою. Але існує й інша причина, про існування якої мало хто з нас замислюється. Хоча причина ця дуже банальна і проста – проблема тут в повному і тотальному безладді в шафі, в якому ми зберігаємо свій одяг. Ні, зрозумійте правильно, ми зовсім не маємо на увазі той безлад, при якому речі неодмінно повалені в один величезний ком, в якому складно розібрати, що в ньому знаходиться.

Цілком можливо, що Ваш одяг складена в акуратні стопки або розвішана по вішалок. Зовні все це найчастіше виглядає цілком пристойно, як і личить гардеробу акуратною господарської дівчини. Говорячи про безлад і про те, що в шафі час від часу просто необхідно проводити ревізію, ми маємо на увазі дещо зовсім інше.

Ні для кого не секрет, що жінки обожнюють шопінг. Ми все точно знаємо, що у будь-який поважає себе жінки має бути багато одягу: сарафани, туніки, всілякі кофтинки, блузи сукні, костюми і т.д. Все це ми приносимо з магазину, одягаємо кілька разів і акуратно складаємо в наш шафу. У результаті з часом в ньому накопичується величезна кількість речей. Проходить якийсь час, і ми забуваємо про більшість з них. У наш метушливий час, як правило, у переважної більшості з нас не вистачає можливості заглянути глибше в надра шафи, чим і пояснюється, що, незважаючи на масштаби наявного запасу одягу, якого вистачило б на кількох людей, ми носимо в основному те, що в першу чергу потрапляє нам на очі.

Саме тому настійно рекомендується перед настанням літа, осені, весни або зими – загалом, чергового сезону – ретельно розібратися в своїй шафі. Скориставшись порадами, Ви завжди будете пам’ятати, який одяг у вас вже є, що ще Вам необхідно купити, а від чого, можливо, пора б уже й позбутися.

Поради по наведенню порядку в шафі

  1. Дістаньте весь одяг, яка є у Вашому шафі.
  2. Уважно розгляньте кожну річ. Якщо якась одяг Вам абсолютно не подобається або сильно зношена або на ній є старі плями, які Вам не вдалося вивести жодними засобами – сміливо викидайте її. Не дозволяйте собі захаращувати Ваш будинок. Бути може, Вам здається, що Ви жінка практична і економна, тому Вам шкода викидати старі речі. Насправді це всього лише поширена помилка. Тому що, коли Ви наступного разу відкриєте Ваш шафа, в ньому буде так багато старих речей, що Ви вже не зможете згадати, які у Вас ще є крім цих старих речей нарядні сукні, стильні блузки, модні джинси та багато іншої досить нового одягу , яку Ви не носите.
  3. Розкладіть залишилися речі на 3 сезони (весна / осінь, літо і зима) – адже літній одяг навряд чи стане в нагоді Вам взимку, а шуба або пуховик – влітку. Приберіть подалі в шафу речі, сезон носіння яких настане ще не скоро.
  4. Таким чином, на самому видному і доступному місці Вашого шафи повинні бути речі відповідні наступило пори року. Відмінний варіант, якщо Ви їх розкладіть по поєднанню кольорів і стилів. Наприклад, Ви знаєте, що ось ця сіра блуза найкращим чином виглядає з он тієї чорної спідницею. Повісьте їх поруч або на одні плечі. Звичайно, це відніме якийсь час, але воно обов’язково окупиться сторицею коли, збираючись у поспіху на роботу, Ви відкриєте свій гардероб і з легкістю виберете собі стильний наряд для нового дня.

Тепер якщо у вас запитають, як навести порядок в шафі, ви з легкістю зможете дати відповідь на нього!

4672

Tagged with:
 

MAXCACHE: 0.83MB/0.00868 sec