Вороги фарбованого волосся: 8 помилок у догляді, які «вбивають» колір

Довірилися професіоналу, віддали купу грошей, а кольору на третій день наче й не було? Знайома історія, особливо для білявок: фарбоване волосся з попелястими або перловими відтінками швидко змивається і набуває неприємного жовтого кольору.

Грішити на майстра не варто: можливо, ви просто неправильно доглядаєте за волоссям. Отже, чого ж боїться пофарбоване волосся?

Поспішного і частого миття

Щоб колір остаточно закріпився, голову миють на третю добу після фарбування. Такої витримки вимагають не всі барвники, але, якщо волосся пористе та пошкоджене, для збереження кольору доведеться потерпіти.

Фарбоване волосся в принципі не любить довгого контакту з водою. Тому намагайтеся мити голову швидко і не надто часто. Для волосся, схильного до жирності, давно придумали сухі шампуні.

Гарячої води

Якщо вже вирішили надати волоссю нового відтінку, забудьте про гарячу воду. Під впливом температури лусочки верхнього шару підіймаються – і рідина з легкістю вимиває фарбу.

До того ж гарячі струмені сушать волосся і шкіру голови, що викликає лущення або, навпаки, підвищене саловиділення. Привчіть своє волосся до прохолодної води.

Невідповідних шампунів і кондиціонерів

Звичні засоби для догляду доведеться замінити на засоби для фарбованого волосся. Віддавайте перевагу професійним брендам, при виборі орієнтуйтеся на відтінок локонів і їхній стан. Спробуйте безсульфатні шампуні – вони дбайливо очищають волосся, зберігають його структуру і колір.

Масок і олій

У перші два тижні краще відмовитися від масок і зволожуючих олій. Деякі маски глибоко проникають у волосся і вимивають пігмент. Така ж ситуація з оліями, які вимагають змивання. Особливо підступні в цьому плані касторова і реп’яхова.

Якщо волосся не звикло обходитися без олій, на сьомий день після фарбування нанесіть кокосову: вона менш агресивна. Тільки тримайте її на волоссі не більше 15 хвилин.

Гарячого повітря

Тобто фенів, плойок, стайлерів. Сушіть волосся природним способом, завивайте звичайними бігудями, для випрямлення використовуйте спеціальні незмивні засоби.

Хто не може жити без фену, перед сушінням нанесіть термозахисний спрей і виставляйте більш прохолодні режими.

Засобів для укладання

Точніше, спирту, що входить до складу багатьох пінок, лаків і гелів. Виробники примудряються додавати «alcohol» навіть у зволожуючі олії. Ефект від такого засобу буде зворотним: спирт висушить волосся, перетворить його у тьмяну сплутану мочалку.

Басейну

Ми вже говорили: волосся не любить воду. І особливо боїться присутньої у ній хлорки. Ця дезінфікуюча речовина знищує все: від мікробів до волосся. Хлорка вимиває колір, робить волосся сухим і млявим.

Перед кожним походом у басейн надягайте шапочку. Вибирайте плавальні аксесуари за розміром: щоб щільно облягали голову, ховали довге волосся.

Активного сонця

Якщо зібралися у відпустку, то з фарбуванням краще почекати. Мало того, що травмуєте волосся процедурою, так ще і палюче світило «додасть». Під впливом ультрафіолетових променів воно вигорятиме і пересушиться.

Фарбуєте волосся чи ні, в літній час і перед морським відпочинком обов’язково придбайте захисні засоби і пару капелюшків з широкими полями.

Джерело woman.rambler

Не пропустіть