Відомий український ведучий підтримав Maruv, яка не змогла потрапити в Україну

Епатажна українська виконавиця Анна Корсун, відома як Maruv , опинилася в епіцентрі гучного скандалу. Співачка не змогла перетнути російсько-український кордон і, за її словами, зіткнулася з байдужістю представників консульства, які не змогли надати їй потрібну консультацію.

Артистка опублікувала відео, в якому з вживанням нецензурної лексики, розповіла про свої поневіряння і обурилася тому, що в «інших країнах», до громадян ставляться з великою повагою.

Через деякий час Maruv розмістила в своєму мікроблозі пост, в якому виправдалася за експресивні висловлювання і зізналася, що вона дійсно дуже запальна, але вчиться стримувати емоції.

Знаменитість пояснила, що отримала сотні повідомлень від хейтерів з далеко не втішними побажаннями. Заступитися за Maruv вирішили її колеги по шоу-бізнесовому цеху, в тому числі, шоувумен Катерина Варнава, співачка і екс-учасниця шоу «Холостяк» Яна Соломко, а доповнив цю інтернаціональну групу заступників – телеведучий Володимир Остапчук.

Слідом за Maruv, гнівні коментарі посипалися на адресу вже самого Володимира Остапчука, який не просто підтримав співачку, а й обізвав її кривдників «виродками».

Користувачі порадили йому переглянути свою точку зору, так як він ризикує стати «напарником» Maruv по нещастю і регулярно потрапляти під шквал критики злостивців. Сам ведучий більше ситуацію не коментував.

Джерело Hyser

Не пропустіть