Відома українська співачка Джамала вразила страшною історією з життя своєї сім’ї

В День пам’яті жертв депортації кримських татар Джамала поділилася зі своїми підписниками моторошною історією з життя своєї бабусі, яка сталася з жінкою в далекому 1944 році.

Співачка розповіла, як її бабусю разом з маленькими дітьми, відправили до Середньої Азії. Вони їхали в товарних вагонах, умови були жахливими, через що в дорозі трапилася трагедія – померла найменша донька Назилхан, а радянські солдати навіть не дали жінці її нормально поховати. Вони були беззахисні, адже дідусь співачки в той час був на війні.

Джамала дуже добре пам’ятає цю історію, адже змалечку, ще коли прабабуся була жива, вони з сестрою слухали її щороку – 18 травня. Тому ці страшні слова закарбувалися у пам’яті співачки.

“Багато людей загинуло, зникли безвісти, не народились… Переписана і загублена справжня історія, знищена архітектура, культура. Неможливо оцінити всі втрати. Найменше, що ми всі можемо зробити — пам’ятати”, – написала зірка.

Крім цих жахливих подій, Джамала розповіла, що дуже хоче, щоб її маленький син знав історію свого народу та вшановував пам’ять померлих.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)


Не пропустіть