У скільки місяців можна садити хлопчиків?

У багатьох молодих батьків, особливо у тих у кого перша дитина, виникає маса питань. Одним з таких питань є такою: у скільки місяців можна починати садити малюка? Це дуже важливе питання, від того наскільки рано батьки почнуть садити малюка і чи почне він робити це самостійно, залежить його майбутнє здоров’я і життя.

Чи потрібно вчити малюка сидіти?

Незалежно від того, якої статі дитина – хлопчик чи дівчинка, його ні в якому разі не можна саджати в ранньому віці. Садити хлопчика дуже погано, тому що цим псується хребет дитини. У малюків хребет, та й весь організм в ранньому віці, готовий тільки для знаходження в горизонтальному положенні, він готовий тільки для того щоб дитина лежала.

У малюків хребет м’який, хрящі легкі і можуть зрушитися з місця. Викривлення хребта можна буде побачити тільки у віці до 11 років, коли дитина почне ходити в школу, і буде носити важкий рюкзак або сумку. Саме в такому віці буде видно реальний стан хребта, то положення до чого може привести раннє сидіння малюка.

До року в жодної дитини не болить спина, і не видно будь – які зміни, дитина ні на що не скаржиться. Хребет є основою всього тіла людини і для того що б все було нормально, дуже важливо не садити малюка з перших місяців життя. Також, саджаючи дитини, ми не даємо йому можливості самостійно цього зробити. Із – за цього у нього буде низька самооцінка, тому що дитина не зрозуміє, як він потрапив у таке становище і як йому повернутися у звичну лежачу позу.

Не можна також щодня піднімати дитину за руки. Такий рефлекс може перевіряти тільки лікар і то один раз на місяць. У ранньому віці дитина не може говорити, та якби й вмів він не попросив би його садити. Але, показавши дитині таке положення одного разу, він зрозуміє, що так легше пізнавати навколишній світ і буде постійно вередувати, щоб його посадили знову. Якщо дитину батьки посадять самі, у нього швидше виникне невпевненість, та й мускулатура стане слабшою.

Найкраще батьком набратися терпіння, мамі частіше перебувати з малюком на підлозі. Нормою є те, що малюк не сидить до 5 місяців, як нормою є те, що дитину виношують – 9 місяців. Сидіння малюка в такому ранньому віці неприродно і нефізіологічно. Природніше буде те, що дитина почне сидіти в 8-10 місяців, а деякі і в 11 місяців.

Перш ніж дитина почне сидіти, він повинен навчитися тримати добре голову. Це найчастіше відбувається до 6 місяців. Після того як він навчиться тримати голову, він починає пробувати перевертатися на живіт. У такому положенні він вчиться підніматися на ручках, пробувати діставати іграшки або які – не будь предмети. І після того як малюк навчиться тримати добре голову, перевертатися, до цього часу в нього трохи зміцніє хребет, толь тоді він зможе самостійно пробувати сідати. І вже тут батьки можуть йому трохи допомогти.

Є кілька причин за якими дитину не можна сідати тримаючи за ручки і піднімаючи вгору, до того як він трохи зміцніє:

  1. Ручки можна вивихнути з суглобів в пахвах;
  2. Виникає напруга, і тонус в плечовій частині ;
  3. У будь-якому випадку дитина навчиться сидіти. І цей рефлекс перевіряється не мамою чи родичами, а педіатром.

Будь-яка дитина хоче сісти, але зробити це самостійно, тому батькам необхідно поважати бажання свого малюка і треба дати зробити йому це самому.

12865

Tagged with:
 

MAXCACHE: 0.47MB/0.00063 sec