Трикутник молодості: 5 способів уповільнити старіння обличчя

Часто ми фокусуємося на дрібних недоліках своєї зовнішності – наприклад, на «гусячих лапках» в куточках очей або зморшках на шиї. Однак наш вік видають не стільки зморшки, скільки зміна форми і овалу обличчя. Якщо в молодості воно нагадує трикутник, основа якого проходить по лінії лоба, то з роками цей трикутник «перевертається» – і ми вже не виглядаємо такою молодою, як раніше, пише Вона.Чому це відбувається і як уповільнити процес старіння?

Старіння тканин обличчя починається з кісткових структур – з віком кістка стоншується. Саме тому зв’язки, що з’єднують кістки, і жирові пакети, змінюють свій напрямок. Внаслідок цього трикутник «перевертається», овал обличчя втрачає чіткість, і, вже в останню чергу, змінюється сама шкіра – утворюються зморшки та складки.

Зовсім уникнути вікових змін обличчя не можливо, але можна уповільнити цей процес, як самостійно, так і в кабінеті у косметолога. Розповідаємо, за якими напрямками працювати.

1. Зайва вага

Надлишок жирової тканини виснажує обличчя (в прямому сенсі) і збільшує обсяг в його нижній частині. Не можете знайти мотивацію привести себе у бажану форму? Знайте: зайва вага ззовні може додати вашому обличчю до десяти років!

2. Гіпертонус м’язів обличчя

При надмірному напруженні м’язів-депресорів (тих, які тягнуть шкіру і підлеглі тканини вниз) ви мимоволі починаєте хмуритися, плюс відбувається сильне натягування м’язів шиї. При гіпертонусі підборіддя ми робимо неконтрольовані рухи щелепою або підтискаємо губи. Це призводить до ранньої появи зморшок, зміни овалу обличчя і навіть збільшення обсягів в деяких його частинах. Найбільш очевидний спосіб усунути гіпертонус – ін’єкції ботулотоксину, що дають ефект омолодження обличчя.

3. Порушення пропорцій і втрата обсягу

Залежно від будови черепа, а також від віку, людині може не вистачати обсягу в деяких зонах обличчя. При першому ж погляді на вас досвідчений косметолог відразу визначить, де саме. Найчастіше необхідно відновити об’єм підборіддя, щічно-виличної зони, обсяг скроневої зони та іноді обсяг губ – все за допомогою філерів. Простий приклад: недолік обсягу в щічно-виличній зоні може робити обличчя втомленим, і старити набагато більше, ніж зморшки.

4. Зміни у зв’язках

Щоб попередити такі зміни, в косметології існує ряд процедур. Так, зробити шкіру більш щільною та підтягнутою без будь-яких слідів і розрізів можна за допомогою ультразвукового ліфтингу Ulthera. Він ефективний внаслідок ультразвукових імпульсів, що проникають у поверхневий шар шкіри, в якому підшкірна жирова клітковина пов’язана з м’язами. Кут між шиєю і нижньою щелепою стає чіткішим, обсяги зменшуються, а овал обличчя помітно підтягується.

5. Якість шкіри

Крім правильно підібраного домашнього догляду та апаратних процедур зверніть увагу на ін’єкції. Так, скорегувати шкірний рельєф, прибрати пігментацію за допомогою лазера можна, записавшись на біоревіталізацію. Наприклад, до складу препарату, який використовується при біоревіталізації, входять гіалуронова кислота та амінокислоти, які роблять шкіру більш пружною і зволоженою, знебарвлюючи пігментні плями і зменшуючи зморшки.

Джерело cosmo

Не пропустіть