Три доступних продукти з високим вмістом незамінних омега-3 кислот

Дослідження фахівців з Китаю і США показало, що омега-3 жирні кислоти можуть захистити від негативного впливу забрудненого повітря, пише Вона. Як відомо, омега-3 міститься у жирній червоній рибі та оливковій олії. Дієтологи перерахували інші більш доступні продукти, які здатні замінити дорогі.

Омега-3 жирні кислоти є незамінними поживними речовинами з масою переваг – наприклад, вони знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань. У тому числі, в жителів регіонів із забрудненим повітрям. Що особливо актуально для людей, які проживають у великих містах.

Отримати жирні кислоти можна зі спеціальних добавок, а також з їжі. При цьому необов’язково купувати дорогий лосось і заправляти салат оливковою олією – визнаними джерелами омега-3.

Популярна серед українців скумбрія – також відмінне джерело незамінних жирних кислот, що не поступається червоній рибі. Крім того, корисного жиру багато в оселедці та насінні льону. У трохи меншій кількості омега-3 присутні в домашніх яйцях, шпинаті, брюссельській капусті.

Джерело woman.rambler

Не пропустіть