Трендові брюки літа 2020: приклади, та з чим поєднувати

Неможливо уявити собі гардероб сучасної жінки без штанів. Як виглядають тренди цього літа, на що звернути особливу увагу великим або невисоким жінкам? Читаємо із задоволенням і беремо на замітку, який верх підібрати, щоб бути стильною і яскравою.

Новинка сезону, як і топ із закладеними плечима, це штани із завищеною лінією талії, глибокими високими защипами і поясом з тієї ж тканини. Пояс як зав’язується, так і затягується на скобу. Дизайнери назвали таку модель paper bag, паперовий мішок по-англійськи. Брюки саме так і виглядають, як перетягнутий зав’язкою мішок з паперу. Завдяки вільній посадці в стегнах, такі брюки ідеальні для жінок з фігурою типу «груша». Але, їх з обережністю потрібно носити жінкам – «перевернутим трикутникам» і «прямокутникам» – об’ємні складки «з’їдають» талію і фігура буде ще більш прямою, без жіночних вигинів. В цьому випадку в якості верху краще одягати облягаючі майки, вони теж в тренді.

брюки з завишеною талією

Брюки-карго сьогодні виглядають більш м’яко, накладні кишені плоскі, без зайвих елементів. Модне рішення – комбінувати «одяг вантажника» з жіночною блузою, наприклад, з рукавами-буфами. Таким чином силует наближається до пісочного годинника. А образ виходить незаїждженим, незвичайним.

брюки-карго

Тема оверсайзу продовжується і в джинсах. Як і раніше актуальні джинси з високою посадкою, бойфренди і moms jeans, банани. Нове – джинси-кюлоти.

Влітку так і «просяться» в гардероб кольорові джинси: їх дуже легко поєднувати з будь-якими літніми топами і блузами.

Читайте також: Наймодніші сукні літа 2020: різноманіття фасонів

Особливий писк: під штани-карго і джинси одягати жіночне взуття. Босоніжки з тонкими ремінцями або човники додадуть контрасту з щільною тканиною джинсів, беззахисності і крихкості.

кольорові джинси зі взуттям на високому каблуці

«Карантинні» наслідки у вигляді трикотажних слаксів тепер носять не тільки вдома. Тема спорт-шику змінилася злегка ледачою ноткою піжамок. Майки й вільні світшоти – чудова пара до вільних штанів. Але не забуваємо, що прийнятно для молодої дівчини, на старшій жінці в міському середовищі буде виглядати вульгарно.

трикотажні слакси

Тренд на варений джинс поступово сходить нанівець. Але цього літа ще носять речі, фарбовані в техніці tie-dye (дослівно з англійської “зав’яжи-пофарбуй”). Малюнок більш спокійний, неконтрастний.

принт тай дай

Екстремальний кльош – для високих і тих, хто високий за рахунок впевненого ходу на підборах.

джинси кльош

Принти на брюках ті ж, що і в іншому одязі: горох, ніжні квіти, тропіки, абстракція, хижаки…

Читайте також: Наймодніші шорти літа 2020 року: ТОП-6 фасонів

принти на брюках

Подивимося, як модні блогери стилізують трендові літні брюки:

однотонні літні брюки

кольорові літні брюки

Дизайнери запропонували нам на це літо суперкомфортні варіанти штанів. Вільна посадка, нескуті рухи – легка хода і стильний образ нам забезпечений!


Не пропустіть