Топ-6 вітамінів для росту волосся

У міру того як волося відіграє важливу роль в житті людей, випадання  може бути величезною проблемою. Але, чи знаєте ви, що є вітаміни, які стимулюють ріст волосся? Насправді, харчування, включаючи дефіцит поживних речовин, є ключовим фактором випадіння волосся .

Топ-6 вітамінів для росту волосся

Риб’ячий жир

Масла, багаті жирними кислотами були використані і в тваринних і людських дослідженнях для того, щоб проаналізувати вплив на здоров’я волосся і шкіри. Було знайдено, що  омега-3 ефективні для харчування шкіри, зменшують запалення, яке може привести до втрати волосся, та підтримують густоту волосся.

Їжте омега-3 продукти, такі як: сардина, лосось, скумбрія, тунець, біла риба, волоські горіхи, яєчні жовтки, насіння конопель, щоб зменшити запалення і збалансувати гормони.

Цинк

Цинк є важливим супутнім фактором багатьох ферментів і бере участь у важливій діяльності в цибулині волосся. Науково доведено, що деякі пацієнти з алопецією мають дефіцит цинку, а пероральна терапія сульфатом цинку служить ефективним засобом лікування.

Вітаміни B-Комплексу (Біотин і B5)

Біотин і пантотенова кислота (вітамін B5) були використані як альтернативні засоби для усунення випадання волосся. Біотин лікує оперізуючий лишай волосся, пошкоджений в результаті сушки феном, використання прасування, миття шампунем і перебування на сонці. Вітамін B5 підтримує наднирники, які в свою чергу стимулюють ріст волосся.

Вітамін C

Науково доведено, що окислювальний стрес відіграє важливу роль в процесі старіння. Активні форми кисню або вільні радикали – це реактивні молекули, які можуть безпосередньо ушкоджувати клітинні структурні мембрани, білки, ліпіди і ДНК.

Щоб боротися з вільними радикалами і захистити волосся від старіння, їжте багато продуктів, багатих вітаміном С, таких як: апельсини, полуниця, грейпфрут, ківі, червоний перець, брокколі і брюссельська капуста. Якщо вам потрібна добавка, приймайте 500-1000 міліграм вітаміну С два рази в день в якості антиоксиданту.

Вітамін D

Волосяні фолікули чутливі до гормонів, а вітамін D – це гормон, який грає важливу роль в імунній регуляції, диференціювання, росту клітин і гомеостазу кальцію.

Найкращий спосіб для поглинання вітаміну D – сидіти під сонцем близько 10 хвилин в день, що дозволяє вам поглинути близько 10.000 блоків природного вітаміну D.

Залізо

Науково було доведено, що існує сильний зв’язок між дефіцитом заліза і випаданням волосся.

Щоб збільшити ріст волосся, додавайте багаті залізом продукти в ваш раціон кожен день. Споживайте багато чорних бобів, темно-синіх бобів, яєчних жовтків, стейка з яловичини, капусти, швейцарського Мангольд і шпинату .

Джерело


Не пропустіть