Тіна Кароль зізналася, хто зайняв місце в її серці

Українська співачка Тіна Кароль неймовірна жінка, яка вміє поєднувати роботу і виховання сина. Нещодавно Веніамін, який живе і вчиться в Великобританії, прилітав на канікули в Україну, і вони з мамою весело провели час у Львові.

Виконавиця в інтерв’ю “Фактам” розповіла про те, як виховує сина, а також привідкрила завісу над своїм особистим життям.

Так співачка зазначила, що незважаючи на те, що син навчається в іншій країні, вони часто спілкуються віртуально. За словами артистки, вони практично цілодобово на зв’язку.

Виконавиця зазначила, що вони з сином живуть в гармонії, і вона намагається бути йому найкращим другом.

Журналістів і прихильників хвилювало питання, ким зайняте серце карколомної блондинки Тіни Кароль і чи є у неї насправді роман з Даном Баланом.

На що співачка зі сміхом відповіла:

“Мені й самій цікаво. Пісня “Додому”, яку ми виконали, була спеціально створена для Танців з зірками – Дан в образі графа Дракули, а я – білого ангела. І все ж незрозуміло: зцілився Дракула, чи затягнув ангела в тлінний світ? Ось і подивимося”.

А після цього Кароль наголосила, що її серце зайняте лише одним чоловіком – її сином.

“Моє серце зайняте моїм сином на всі сто відсотків. І є маленький куточок, можливо, один відсоток, для внутрішніх посилів. Я ж дівчина. Моя головна пристрасть – це сцена. Я не трудоголік, не схиблена на своїй справі. Я просто нею живу. Це і є моя любов, моя доля. Я все ще люблю свого чоловіка і на даний момент не зустріла людину, з якою можу відчувати себе безтурботно. А, може, й не шукаю. У моєму житті є тільки син і музика. на цьому крапка”, – заявила артистка.

Однак вона допускає, що друге заміжжя можливе, хоч і не тішить себе ілюзіями і не прагне до цього.

 

Джерело Hyser

Не пропустіть