Сумки строгої форми із комбінації канвасу та шкіри – абсолютний хіт осені

Рекомендуємо цієї осенні включити в свій повсякденний гардероб правильну сумку, яка би відображала розкіший настрій, але зі смаком. Аксесуари зі світлого канвасу і темної шкіри справляються з цим завданням найкраще.

У поточному сезоні, відразу декілька великих модних Будинків вирішили розіграти цю карту – згадайте недавній запуск лінійки сумок Gucci Horsebit 1955, де одна з моделей ідеально втілює тренд буржуа, або аксесуари Saint Laurent з монограмою, з ними зірки стритстайлу практично не розлучалися під час минулих Тижнів моди.

Фірмовий канвас та шкіру об’єднала в аксесуарній лінійці і Марія Грація Кьюрі. У колекції весна-літо 2020 креативний директор Dior показала зразкову сумку-сідло. І мова йде не про буквальні копії форми аксесуара для верхової їзди, які сьогодні носять усі дівчата, а про старомодну класику.

На жаль, в бутиках сумка з’явиться ще не скоро, але для найнетерплячих модниць в поточному асортименті марки є прекрасна альтернатива – сумка-бокс, яка відрізняється лише формою. Роздумуючи про те, який аксесуар взяти сьогодні, робіть вибір на користь сумок в стилі буржуа. Ми вже зібрали для вас найкрасивіші.

Джерело vogue

Не пропустіть