Плоский живіт за 5 хвилин в день: 3 простих вправи

Тема плоского живота – це одна з найбільш хвилюючих тем для тих, хто хоче виглядати стрункими. Не завжди навіть худі люди можуть похвалитися підтягнутим животом. А якщо ви перебуваєте в процесі схуднення, то привести м’язи живота в тонус буде просто необхідно. Це дозволить не тільки зміцнити прес і підтягнути живіт, але і надасть істотну допомогу в якнайшвидшому схудненні і позбавленні від жиру в цих проблемних місцях.

Прості вправи для м’язів живота

Вправа 1. Прибираємо жировий валик на животі знизу

Ляжте на спину, піднімайте прямі ноги вгору, опускайте їх і, не торкаючись підлоги, знову піднімайте. Необхідно зробити 25-30 підйомів.

Ця вправа добре прокачає ваш прес знизу і допоможе позбутися жирових відкладень в нижній частині живота.

Вправа 2. Підтягаємо боки 

Станьте на коліна, руки прямі, підтягуйте по черзі коліно однієї ноги до протилежної руки, як ніби ви піднімаєтеся на гору. Ця вправа так і називається “альпініст”. Зробіть по-можливості до 20 повторень для кожної ноги.

Ця вправа одна з найефективніших для позбавлення від жиру на боках і підтяжки пресу.

Вправа 3. Підтяжка верхньої частини живота.

Потрібно лягти на спину, тепер ми будемо підіймати не ноги, а тулуб, ноги залишаються лежати на підлозі. Витягуємо руки вперед і встаємо. Потім опускаємося на підлогу, робимо від 20 до 30 таких підйомів.

Ця вправа приведе верхню частину вашого живота в порядок, хоча там є найменше скупчення жиру, але підтяжка в цій зоні надасть також істотний внесок в зміцнення вашого пресу.

Спробуйте робити ці вправи щодня, адже п’ять хвилин ви зможете викроїти для свого здоров’я завжди. А результат буде вже помітний через півтора тижні. Так що не лінуйтеся і вперед!

На додаток до цих вправ, хотілося б додати ще одну, яку ви можете виконувати скрізь, де б ви не знаходилися, – це вакуум живота.

Це дуже просто, якщо ви не в курсі, то в двох словах: зробіть глибокий вдих, потім повний видих, на видиху втягніть живіт на стільки – на скільки зможете і затримайтеся в цьому положенні на декілька секунд, потім розслабтеся і зробіть вдих.

Цю вправу намагайтеся робити постійно, вона дуже корисна не тільки для підтяжки живота, але і для здоров’я ваших внутрішніх органів.

А якщо ви хоча б на цей час ще спробуєте не вживати шкідливих продуктів, таких як цукор і борошно, то результат буде ще кращим.

Джерело


Не пропустіть