Що потрібно їсти для того, щоб схуднути

Різноманітність може бути корисною тільки для вашого здоров’я, але що саме ви повинні їсти, щоб схуднути? Відповідно до огляду наукової літератури, опублікованому між 2000 та 2017 років роками Американською асоціацією серця на цьому тижні, ті люди, які приймають більшу різноманітність їжі, їдять більше шкідливого. Дослідження не знайшли ніяких доказів того, що різноманітність дієти дає вам здорову вагу. Замість цього люди приймають хорошу і погану їжу, це, за словами Марсії де Олівейри Отто, ключового учасника статті .

“Загалом, такий режим харчування може привести до збільшення споживання їжі і ожиріння”, – сказала вона. Краще скоротити або зменшити деякі продукти з вашого раціону, сказала вона. Вона додає, що потрібно скоротити споживання солодощів, цукру, червоного м’яса. Більш різноманітна дієта зазвичай включає здорову їжу, таку як чіпси, чізбургери, пончики та картопля фрі, навіть в помірних кількостях “, додала вона.

Їжте більше продуктів на основі рослин.Дослідники прийшли до висновку, що замість того, щоб радити людям  різні продукти, дієтичні рекомендації повинні бути зосереджені на адекватному споживанні продуктів, заснованих на рослинах, таких як овочі, фрукти, боби і цільні зерна, нетропічних рослинних маслах , нежирних молочних продуктах, горіхах, рибі і птиці. Уникайте смаженої їжі, додали вони.

Вибір низькокалорійних продуктів

Коли ви стикаєтеся зі складними меню в ресторанах, ви часто втрачаєте з поля зору більш здоровий вибір. Більшість людей думають, що низькокалорійна їжа не має доброго смаку або не дасть вам ситість, це згідно з окремим дослідженням 2014 року, опублікованому в журналі споживчих досліджень і зробленому дослідниками в Колумбійському університеті та Державному Університеті Джорджії в Атланті.

«За калорійністю організації меню, ресторани спрощують роботу людям, щоб використовувати загальну низькокалорійну етикетку, щоб усунути всі низькокалорійні варіанти на початку процесу прийняття рішення», дослідження уклало. Насправді, учасники, яким давали традиційні меню без інформації про калорії і меню з низькокалорійною їжею, разом замовляли їжу з однаковою кількістю калорій.

Їжте продукти з низьким вмістом жирів і натрію

Очікується, що до 2030 року рівень ожиріння складе 50%. Багато фахівців говорять, що найкращий підхід – раціон з низьким рівнем натрію, який включає овочі та свіжі фрукти. Вони попереджають, що різноманітність – це тільки спокуса. Центри з контролю захворювань рекомендують американцям не приймати більше 2300 міліграмів натрію кожен день, але вони це роблять.

Хоча менше людей їдять червоне м’ясо і п’ють содову, а інші продукти вважаються хворими, вони стали більш недбалими в інших відносинах, приносячи більше солі. В даний час американці споживають близько 3400 міліграмів солі щодня, каже CDC.

Чому ви повинні їсти правильно, коли ви старієте

Ті люди, які мають зайву вагу, збільшують ризик розвитку хронічних захворювань, передчасної смерті, і зменшують ймовірність мати здорову старість.

Це згідно з дослідженням Гарвардської Школи громадської охорони здоров’я ім. Т. Х. Чана. “Наше дослідження є першим у своєму роді систематичним дослідженням зв’язку збільшення ваги з раннього і середнього віку з основними ризиками для здоров’я в більш пізньому віці», – говорить Френк Ху, професор епідеміології та харчування. У цьому дослідженні були проаналізовані дані близько 93 000 учасників.

Чоловіки набрали в середньому 8,6 кг, в той час як жінки набрали 9,9 кг. «Результати показують, що навіть невелике збільшення ваги може мати важливі наслідки для здоров’я”, – додав він.

Джерело


Не пропустіть