Що подарувати на срібне весілля батьків?
Що подарувати на срібне весілля батьків?

Срібне весілля – подія, безсумнівно, хвилююча й відповідальна, як для подружжя, так і для їхніх дітей. Адже, на відміну від такого ж урочистого дня 25 років тому, на цьому весіллі часто правлять бал діти «молодят». Тому, підготовка до срібного весілля батьків повинна відбуватися завчасно.

Незайвим буде і потурбуватися заздалегідь і про подарунок. Подарунок на срібне весілля повинен воістину стати символом і відображенням любові, мудрості та краси почуттів, які супроводжують ваших батьків ось уже чверть століття. Традиційно на срібного весілля подружжя одне одному дарують срібні кільця. Носять їх на тому ж пальці, що і заручні, і знімають лише на наступну річницю весілля.

Вибір подарунка батькам до срібного весілля

  • Безсумнівно, до 25-річчя спільного життя кращим подарунком буде виріб зі срібла, адже недарма цю дату в народі називають срібним весіллям. Подарунок батькам до цього торжества, природно, зажадає від вас прояви душевного тепла, творчості і фантазії, якщо ви, звичайно, хочете, щоб ваш подарунок став по-справжньому пам’ятним і дорогим серцю.
  • Подарунки можуть носити як індивідуальний, так і спільний характер. Наприклад, для мами можуть підійти як подарунок прикраси зі срібла (кулон, ланцюжок, браслет, брошка і подібне). Манікюрний набір або наручний годинник з цього благородного металу теж можуть стати відмінним презентом.
  • Папа теж не повинен залишитися без подарунка – залежно від його пристрастей і захоплень йому можна також подарувати вироби зі срібла – ручку, портсигар або затиск для грошей, а також запонки або перстень. Можливо, ваш тато – захоплений колекціонер, і тоді колекційна срібна монета може стати приємним і цінним подарунком.
  • Але, природно, спільні подарунки набагато сильніше виражають теплоту цієї події, вони можуть і повинні стати символом нев’янучої ось уже чверть століття любові. Так уже повелося, що на срібне весілля найпоширенішим подарунком є ​​срібний посуд. І якщо навіть ви і приготували вже інший, на вашу думку, більш потрібний подарунок батькам, добавка з пари срібних ложок або інших предметів столового срібла додасть йому символічності, «посріблити».
  • Прикраси та аксесуари для батьківського дому, подаровані вами в це свято, можуть служити прекрасним нагадуванням батькам про спільно прожиті роки, про їхню любов, пронесена через радості і печалі. Це можуть бути з посрібленою фурнітурою годинник, картина або напольная ваза, сувенір у вигляді підкови або інші амулети «на удачу» зі срібла, а також різні статуетки з цього благородного металу.
  • Срібна рамка, в яку можна вкласти спільну фотографію батьків (наприклад, з дня їх одруження) може стати справді душевним подарунком. Така рамка підійде також, щоб вставити туди сімейне генеалогічне дерево, міні-панно, зроблене вашими руками, або ікону.
  • А можете проявити свою творчість і створити неповторний подарунок – колаж з коментарями із сімейних фото, стінгазету, в якій всі ваші рідні напишуть по кілька теплих слів про ваших батьків. Не буде великою проблемою і виготовити настінний календар на майбутній рік, оформлений тематично. Такого роду подарунки залишаються в пам’яті на все життя, ретельно зберігаються і покликані дарувати найприємніші спогади.

Пам’ятайте все ж, що самим найкращим подарунком для батьків на їх срібного весілля буде ваша любов, підтримка, ваші теплі слова, що йдуть від самого серця. Адже це ваші батьки і ніхто краще вас не зможе сказати їм про те, що вони означають для вас у житті, побажайте ж їм від душі зберігати і далі ту любов і гармонію, що були ним супутниками ось вже 25 років.

6688

MAXCACHE: 0.47MB/0.00063 sec