Секс

Секс у воді

«Давайте ж митися, плескатися, купатися, пірнати, перекидатися в путині, в кориті, в балії, в річці, в струмочку, в океані, і у ванні, і в лазні, завжди і скрізь – вічна слава воді! ».

Корній Чуковський, «Мойдодир».

Про любовних утіхах у воді ми і поговоримо.

У ванні

Напевно, важко знайти жіночий журнал, який хоча б раз не порадив читачкам в порядку зваблювання обраного об'єктом уваги чоловіка прийняти разом з ним ванну. Неодмінно з піною.

Після вечері при свічках і перед шовковими простирадлами. Справа, звичайно, хороша, але з шовковими простирадлами накладка: займатися кексом на них не так-то просто, вони слизькі. Тому приступити до головної частини програми можна і без додаткових переміщень в просторі, прямо у ванні.

Проблеми. Тісно, ​​незручно і – ви не повірите! – Сухо. Тому що природна вагінальна мастило, зрозуміло, змивається водою. Крім того, миючі засоби, потрапивши разом з водою на слизові інтимних органів, можуть викликати неприємні відчуття і навіть роздратування, якщо у вас чутлива шкіра.

Рішення. Обладнайте ванну кімнату зручними і надійними поручнями. Займіться фітнесом, щоб кексуально-акробатичні вправи не заважали отримувати задоволення.

Перш ніж зайнятися коханням, змийте з себе і з партнера все мило. А ось проблема мастила радикально не вирішується. Як паліативу можна порекомендувати користуватися штучними мастилами на масляній основі – але вони розчиняють латекс, отже, несумісні з презервативами.

У лазні

За старих часів на Русі вірили, що банники (духи, там мешкають) насилують жінок. Дуже зручне пояснення для приховування гріха, до якого так і підштовхують розімліле тіло, напівтемрява і густі клуби пари.

Баня і до цього дня залишається місцем для розгулу, правда, з причин досить прозаїчним: квартирне питання. У молодих людей будинку батьки, у тих, хто постарше – діти. Проте ж думка про те, що лазня – це неодмінно злачне місце, сильно перебільшено.

Секс у водіНесанкціонованого вторгнення в парну взводу жриць любові не буде. Тому нічого непристойного в тому, щоб відправитися в лазню з чоловіком або бойфрендом, немає. Заодно і попаритися.

Проблеми. Банні процедури пов'язані з великим навантаженням на серцево-судинну систему. Секс – теж. Смерть на вершині насолоди від викликаного перегрівом інфаркту, може, і романтична, але, здається, дещо передчасна.

Рішення. Ні в якому разі не займайтеся кексом ні безпосередньо в парилці, ні в крижаній купелі, ні відразу після цього. Почекайте хоча б хвилин п'ятнадцять. Так, до речі: якщо в кімнаті відпочинку варто більярдний стіл, його теж краще поберегти, оскільки компенсація ціни зіпсованого устаткування влетить вам у копієчку.

В озері і річці

Одні вже відсвяткували Купальську ніч напередодні літнього сонцестояння. Але інші вважають за краще орієнтуватися за церковним календарем, а Іванов день відзначають 7 липня, значить, їм традиційні нічні купання голяка ще тільки попереду. І купання ці зовсім не безневинні.

Проблеми. В наш зіпсований цивілізацією століття важко знайти водоймище досить чистий, щоб було не страшно в нього просто зануритися, не кажучи вже про щось більш інтимне. Бурхливий кекс може викликати незначне роздратування слизових, в «мирних» умовах абсолютно непомітне.

Але підступним мікробам, яких в брудній воді, пробачте за мимовільний каламбур, ставок гати, цього достатньо. Друга проблема – камені, корчі, а то і просто сміття і осколки на дні – актуальна не тільки з точки зору занять любов'ю.

Рішення. Їдьте подалі від міста, в дикі, безлюдні місця. Користуйтеся мірамістином або іншими антибактеріальними засобами місцевої дії. Досліджуйте ділянка дна, який ви маєте намір використовувати як полігон для любовних утіх, на предмет підводних каменів і інших артефактів.

В море

Вираз «поїздка на курорт» частенько використовується як евфемізм для кексуальних пригод, випадкових романів і іншої відпускної лірики.

А успішність відпочинку вимірюють не тільки інтенсивністю загару або скинутими кілограмами, а й кількістю розбитих сердець. При такій великій відпускної програмі без занурення в море в інтимних цілях ніяк не обійтися.

Проблеми. Солона морська вода роз'їдає легені потертості і мікроскопічні ранки і тріщинки, про які сказано вище, доставляючи гострі, але малоприємні відчуття. Крім того, чим солоніша море, тим сильніше вода «виштовхує» наверх. До того ж хвилями зносить.

Загалом, утриматися на місці, та ще й здійснювати специфічні рухи, що вимагають надійного упору, не так-то просто. Але любовні подвиги – на те й подвиги. Аби не потонути.

Рішення. Якщо до найближчої аптеки далеко, а після кексу відчувається печіння або подразнення – майте на увазі, що легким антисептичну дію має слина. Зализування таких «ран» (ви – партнерові, він – вам) не тільки корисно, але й приємно. Не варто займатися кексом в морі при сильних хвилях. І краще триматися ближче до берега.

Автор: Женя Харт
Джерело: Медичний портал
Фото: inmagine.com

Tagged with:
 

MAXCACHE: 0.84MB/0.01945 sec