Сценки на Новий рік

За підтримки: відмінні весело і завзято? Читайте нижче!

Новий рік в риму

Входить Дід Мороз: (звертаючись до Снегурке)

Я зізнаюся по секрету,
Якщо б я був дід Мороз,
То б в мішку ніс не цукерки,
А букет прекрасних троянд!
І тобі, своєї Снегурке
Подарував, і чмокнув в губки.

Снігурка:
Дід мій веселий і забавний,

Гість наш довгоочікуваний,
Ти віршами говориш,
Тим гостей всіх здивуєш,
А тепер і їх попросимо, так би мовити, вірш новорічний Один написав!

Гості пишуть кожен своє жартівливе новорічне вірш. В найближчі півгодини вам забезпечено веселощі та сміх над «шедеврами»!

Ворожіння

Пограйте в Нострадамусом. Як це цікаво придумати кожному гостю свій гороскоп. Краще приготувати їх заздалегідь, а після – нехай кожен виступить в ролі телеведучого і прочитає гороскоп про іншого. Якщо правильно скласти «погляд у майбутнє», вийде дуже весело!
Ось приклад такого гороскопа:

Телець-Юрец.
Наступний рік принесе Юрі тільки позитив, цього року він звільнився з двох місць роботи, а Новий Рік обіцяє йому нові перспективи.
В особистому житті все також успішно, багата і красива наречена вже чекає його в 2011 році. Залишається одне питання: куди подіти нинішню дружину?
… І так далі, головне, не образити людину!

Стара казка на новорічний лад.

Якщо ви думаєте, що потрібні костюми і маски, ви дуже помиляєтеся. Набагато цікавіше грати «так як є»! Ось приклад казки:

Репка

Кожен грає певну роль, аж до ріпки. Ніякого сценарію – тільки імпровізація. Слова – головний біль акторів, нехай згадають сюжет.
Витягли ріпку – вклонилися – посміялися.

Конкурс на кращу новорічну іграшку

Роздаємо всім кольоровий папір – нехай кожен сам постарається і придумає, як зробити ідеальну новорічну іграшку! Результати бувають просто непередбачуваними …

Дебати Дідів Морозов

Двоє представників чоловічої статі розгортають передвиборчу кампанію за право називатися Дідом Морозом. Це можуть бути і дебати з певним відведеним кількістю часу, і малювання листівок із закликом голосувати за «правильного» Діда Мороза. В кінці проводяться вибори – гості визначають, хто найбільш серйозний кандидат на таку почесну посаду. Проигравшему доведеться відмовитися від бороди і палиці!

Клади, що є, в кузовок

Сідайте за стіл, і передавайте один одному кошик, примовляючи: «Ось тобі кузовок, клади туди, що є на-ок, коли обмовився-віддавай заставу». Сенс в тому, щоб «класти» в нього слова, що закінчуються на-ок. Хто не зміг цього зробити, віддає «данину» у вигляді будь-якої речі. А тепер найцікавіше – з закритими очима ведучий дістає будь-який предмет, а його власник виконує бажання. Все швидко і просто! А головне – весело!

Лотерея

Для цього варто запастися цукерками, печивом та іншими ласощами з новорічного столу. Всі учасники стають у коло, і передають один одному м’ячик. Мета – виграти солодкість. Але, як відомо, нічого не буває просто так! При передачі м’яча вимовляються слова:

Снігова куля ми всі катаємо,
До «п’яти» ми всі вважаємо –
Раз, два, три, чотири, п’ять –
Тобі пісню співати.
Або:
А тобі вірші складати.
Або:
Тобі танець танцювати.
Або:
Тобі загадку відгадати …

Той, хто викупив приз, тобто виграв лотерею, вибуває з кола, а сценка триває!

Забавна сценка для дорослих

Хочете згадати дитинство і посміятися від душі? Тоді ця сценка для вас. Головне повторювати всі рухи за ведучим і в «ритм» віршиком. Виходить дуже забавно

Ведучий каже:
Ми – веселі мавпи.
Ми граємо голосно занадто.
Ми в долоньки ляскаємо,
Ніжками ми топаємо,
Надуваємо щічки,
Скачемо на носочках,
І один одному навіть
Язички покажемо.
Дружно стрибнемо до стелі,
Пальчик піднесемо до скроні.
Відкопилив наші вушка,
Хвостик на маківці.
Ширше рот ми свій відкриємо,
Гримаси дружно всі скорчив.
Як скажу я цифру 3, –
Всі з гримасами замри!

Кожен гравець повинен скорчити свою неповторну пику. Нехай хтось обов’язково фотографує цей процес – сміху потім не оберешся!

4104

Tagged with:
 

MAXCACHE: 0.47MB/0.00059 sec