Правильно – означає відновлювати свій обмін речовин, прибирати шлаки і жир, а не гнати воду незрозумілими таблетками. І повернення ваги при грамотному підході до проблеми схуднення народними методами вам не загрожує. Не випадково останнім часом на народну медицину, схуднення народними методами такий попит – люди стали розуміти, що добре, що погано, що корисно, що ні.

Найчастіше зайву вагу набирається через неправильне обміну речовин, в такому випадку організм вимагає відновити нормальний метаболізм і очиститися від шкідливих накопичень. Так допоможіть йому схуднути простим народним способом – варенням з гарбуза. Для виготовлення варення стрункості вам потрібно:

– 3 кг гарбуза;

– 2 апельсина;

– 1 лимон;

– цукор.

Рецепт: спочатку гарбуз очищену від шкірки та внутрішньої м’якоті необхідно порізати шматочками, потім додати апельсини і лимон з цедрою. Після цього перемішати з цукром за смаком і зварити в 2 прийоми на повільному вогні. Вийде дуже солодка дієта для схуднення, не відірвешся.

А ось народний збір трав, який допоможе вам схуднути. Націлений він, перш за все, на очищення організму, що дуже правильно (в дужках вказано кількість частин):

– кора крушини (3);

– коріандр (3);

– корінь солодки голої;

– лист сени (4);

– трава горця перцевого (2);

– трава фіалки триколірної (2);

– лист мучниці (2).

Цей набір трав потрібно з вечора заварити в термосі в пропорції: 1 ст.л. суміші склянкою крутого окропу. Вранці процідити і випити. Так потрібно робити протягом 4-х тижнів. І взагалі радимо вам віддати перевагу трави для схуднення всім бадьям і тим більше таблеткам, так ви схуднете більш спокійно і здоров’я своє збережете, так радять народні рецепти схуднення.

 

MAXCACHE: 0.83MB/0.00032 sec