Прості правила домашнього догляду за фарбованим волоссям

Волосся після фарбування, особливо, якщо ви вирішили стати білявкою, потребує особливого догляду – необхідно не тільки зберігати колір, але і зовнішній вигляд та структуру волосся.

Після фарбування, особливо прикореневого, рекомендується не мити голову три доби. За цей час кутикули “запечатуються” і волосся надовше збереже відтінок. Якщо помити голову відразу після фарбування, є ризик просто змити колір.

Взагалі не рекомендується часто мити фарбоване волосся. Якщо ви звикли мити голову щодня, після зміни іміджу краще позбутися цієї звички. Часте миття волосся робить його пористішим, а це означає, схильним до пошкодження. Крім того, змивається колір, а ще речовини у воді та шампунь можуть вступати в реакцію з пігментами. Це спричинить появі жовтизни.

Дуже важливим є домашній догляд за фарбованим волоссям. Через фарбування волосся стає більш сухим та ламким, тому потрібно регулярно користуватися бальзамом і робити маски. Навіть, якщо ви користуєтеся салонним доглядом, він не виключає домашнього, а тільки доповнює його.

Постарайтеся уникати частої сушки гарячим феном і укладки за допомогою плойки та праски. Постійні укладання можуть привести до того, що волосся почне ламатися і сильно всохне. Обов’язково потрібно використовувати якісні засоби для термозахисту.

Не варто фарбувати волосся занадто часто. Зараз є різні варіанти, при яких взагалі не потрібно підфарбовувати коріння – вистачить декілька разів на рік оновлювати його, а решту часу підтримувати потрібний колір за допомогою відтінкових бальзамів. В цілому не рекомендується проводити фарбування частіше ніж один раз на шість тижнів, щоб волосся встигало відновитися.

Джерело 7mednews

Не пропустіть