Про що говорить колір вашого одягу

Кожен день ми бачимо велику кількість кольорів. Ви обираєте одяг за настроєм чи за погодою? Читайте в нашій статті, що можна сказати про людину за кольором одягу.

Червоний колір

Цей фатальний колір вибирають упевнені в собі люди. Він вважається найяскравішим. Любите червоний? Тоді ви людина цілеспрямована і звикли домагатися поставлених цілей. Червона палітра також вважається кольором пристрасті. Він привертає вольових і товариських людей.

Білий колір

Ви романтик. Цей колір викликає прихильність до себе інших людей. І знаходиться в гардеробі майже у кожного. Адже він універсальний і завжди в моді. Про людину, яка вважає за краще носити біле, можна сказати, що вона світла та життєрадісна.

Синій колір

Ви – любитель класики. Якщо переважна кількість кольору відноситься, звичайно, не до джинсів. Носії цієї палітри люди практичні і люблять комфорт.

Зелений колір

Для більшості людей ваша душа – темний ліс. Ви рідко хвилюєтесь про те, що подумають інші. Ви маєте свою думка. Однією з причин вашої чарівності є  загадковість. Не розгубіть її.

Рожевий колір

Як часто ви чуєте від оточуючих фразу: «Ти дивишся на життя через рожеві окуляри». Причому в прямому і переносному сенсі. Вас не сильно турбують якісь глобальні проблеми. Ви живете «тут і зараз». А хто сказав, що це погано?!

Жовтий колір

Радієте сонячному промінчику, гарній погоді, та й просто звичайним життєвим дрібницям? Значить у вашому гардеробі не мало жовтого кольору. Його носії є життєрадісними, привітними та спокійними. До того ж з почуттям гумору.

Сірий колір

Ви любите зручні речі і для вас краще одягатися практичніше, ніж за модою. У вас власний стиль. Під час спілкування з вами відразу стає зрозуміло, що ви цікава особистість.

Чорний колір

На думку психологів, якщо в гардеробі найбільше чорних речей, значить у людини депресія, або вона відчуває пригнічені почуття упродовж деякого часу. Однак, чорний не менш ефектний колір, як і червоний. Люди, які його обирають, стримані і люблять елегантно одягатися.

Джерело woman.rambler

Не пропустіть