«Приведи себе в порядок»: Регіну Тодоренко розкритикували за вид після пологів

фото instagram.com/reginatodorenko

За межами знімального майданчика співачка та телеведуча Регіна Тодоренко віддає перевагу максимально розслабленому і комфортному стилю, проте не всім її прихильникам це подобається.

На початку грудня 28-річна Регіна Тодоренко і 33-річний Влад Топалов вперше стали батьками. І хоча Регіна всього через пару тижнів після пологів повернулася до роботи, вона намагається проводити максимум часу з сім’єю і, особливо, з сином.

Днями в Instagram Регіна опублікувала нове фото з мамою. На знімку телезірка зображена в зимовому casual-образі, а на її обличчі немає макіяжу. Хоча деякі коментатори відмітили, що Тодоренко виглядає дуже молодо і свіжо, більшість фанатів фото не оцінили.

фото instagram.com/reginatodorenko

«Гарна дівчина, але цей стиль вбив всю її сексуальність, а потім баби гадають, чому мужик пішов. Завжди треба бути для свого чоловіка навіть в домашньому одязі сексуальною»; «Очі потрібно трішки підмалювати, а то вже зовсім як миша»; «Дійсно, Регіна, що з вами сталося? Де та охайна дівчинка? Я розумію маленька дитина, я розумію не досипляєте, але виглядаєте ви дійсно, як ваша мама, що з одягом стало, Регіна-мандрівниця, стильна, красива повернися», — написали під фото підписники зірки.

блок